VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2018-01-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-19 18:00 67 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 3:7 tak
1   A SZEWCZYK Hubert X LODOWSKI Janusz 3:2 (10:12, 11:7, 11:8, 5:11, 11:9) 1:0
2   B JAWORSKI Jeremi Y URBAN Piotr 3:1 (11:7, 12:10, 4:11, 11:5) 2:0
3   C MAJDAK Rafał Z WIROŃSKI Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 4:11) 2:1
4   A JAWORSKI Jeremi
SZEWCZYK Hubert
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:13) 2:2
5   B JAWORSKI Jeremi X LODOWSKI Janusz 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 8:11) 2:3
6   A SZEWCZYK Hubert Z WIROŃSKI Piotr 1:3 (4:11, 14:12, 8:11, 10:12) 2:4
7   C MAJDAK Rafał Y URBAN Piotr 3:2 (11:9, 12:10, 6:11, 2:11, 11:8) 3:4
8   B JAWORSKI Jeremi Z WIROŃSKI Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 3:5
9   C MAJDAK Rafał X LODOWSKI Janusz 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) 3:6
10   A UTYLSKI Kornel Y URBAN Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 3:7
2018-01-21 11:00 68 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica 8:2 tak
1   A GUMULA Marcin X SĘK Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 3:11, 11:6, 6:11) 0:1
2   B PIESZCZEK Włodzimierz Y NEUMANN Jacek 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:9) 1:1
3   C ZĘBALA Paweł Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 2:1
4   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:4) 3:1
5   B PIESZCZEK Włodzimierz X SĘK Rafał 1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 5:11) 3:2
6   A GUMULA Marcin Z PIĄTEK Joanna 3:0 (22:20, 12:10, 11:5) 4:2
7   C ZĘBALA Paweł Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 5:2
8   B FERDEK Marek Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) 6:2
9   C ZĘBALA Paweł X SĘK Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 7:2
10   A GUMULA Marcin Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 8:2
2018-01-20 11:00 69 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3 tak
1   A GUZIK Aleksandra X RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B WCISŁO Konrad Y MARZEC Stefan 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 1:1
3   C KOWALSKI Mateusz Z SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 2:1
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 3:11, 11:7) 3:1
5   B WCISŁO Konrad X RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 5:11) 3:2
6   A GUZIK Aleksandra Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:8) 4:2
7   C KOWALSKI Mateusz Y MARZEC Stefan 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 5:2
8   B WCISŁO Konrad Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 14:12) 6:2
9   C KOWALSKI Mateusz X RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 6:3
10   A GUZIK Aleksandra Y MARZEC Stefan 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 7:3
2018-01-21 14:30 70 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków VI 6:4 tak
1   A NOWAK Artur X BRUZDA Julia 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 1:0
2   B KOWAL Mieczysław Y SKUBA Emilia 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) 1:1
3   C OSTROMĘCKI Rafał Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:8) 2:1
4   A NOWAK Artur
KOWAL Mieczysław
X BRUZDA Julia
SKUBA Emilia
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) 2:2
5   B KOWAL Mieczysław X BRUZDA Julia 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 3:2
6   A NOWAK Artur Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 4:2
7   C OSTROMĘCKI Rafał Y SKUBA Emilia 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 4:3
8   B KOWAL Mieczysław Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 5:3
9   C OSTROMĘCKI Rafał X BRUZDA Julia 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:3
10   A NOWAK Artur Y SKUBA Emilia 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 6:4
2018-01-21 12:30 71 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2018-01-20 16:00 72 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKKF Dobczyce 3:7 tak
1   A PRZEPOLSKI Andrzej X BAJER Grzegorz 2:3 (8:11, 6:11, 11:4, 11:3, 7:11) 0:1
2   B WAŚNIOWSKI Oliwier Y ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C PRZEPOLSKI Dominik Z ZAJĄC Kacper 3:1 (14:12, 7:11, 11:6, 11:8) 1:2
4   A WAŚNIOWSKI Oliwier
PRZEPOLSKI Andrzej
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 11:4, 2:11, 8:11) 1:3
5   B WAŚNIOWSKI Oliwier X BAJER Grzegorz 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   A PRZEPOLSKI Andrzej Z ZAJĄC Kacper 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 2:4
7   C PRZEPOLSKI Dominik Y ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) 2:5
8   B WAŚNIOWSKI Oliwier Z BAJER Emilia 3:0 (14:12, 11:6, 11:4) 3:5
9   C PRZEPOLSKI Dominik X BAJER Grzegorz 0:3 (3:11, 2:11, 8:11) 3:6
10   A PRZEPOLSKI Andrzej Y ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 5:11) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy