VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2017-11-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-17 18:00 31 MKS KSOS Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków VI 2:8 tak
1   A JAWORSKI Jeremi X GÓRECKA Dominika 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) 0:1
2   B STOCHEL Adam Y KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 1:1
3   C SZEWCZYK Hubert Z ANDRZEJAK Kacper 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
X KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 7:11) 1:3
5   B STOCHEL Adam X GÓRECKA Dominika 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:4
6   A JAWORSKI Jeremi Z ANDRZEJAK Kacper 2:3 (8:11, 15:13, 9:11, 12:10, 4:11) 1:5
7   C SZEWCZYK Hubert Y KOPACKA Anna 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 1:6
8   B STOCHEL Adam Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (11:6, 6:11, 11:3, 7:11, 15:13) 2:6
9   C SZEWCZYK Hubert X GÓRECKA Dominika 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 2:7
10   A KROKOS Bartłomiej Y KOPACKA Anna 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11) 2:8
2017-11-19 11:00 32 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-11-18 16:00 33 GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1 tak
1   A SĘK Rafał X BAJER Grzegorz 3:1 (11:8, 11:13, 11:5, 11:5) 1:0
2   B PIĄTEK Joanna Y ZAJĄC Kacper 3:1 (17:15, 11:13, 11:9, 11:7) 2:0
3   C NEUMANN Jacek Z BAJER Emilia 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 3:0
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:7) 4:0
5   B PIĄTEK Joanna X BAJER Grzegorz 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11) 4:1
6   A SĘK Rafał Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 5:1
7   C NEUMANN Jacek Y ZAJĄC Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 6:1
8   B PIĄTEK Joanna Z BAJER Emilia 3:0 (11:7, 13:11, 11:1) 7:1
9   C NEUMANN Jacek X BAJER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 8:1
10   A SĘK Rafał Y ZAJĄC Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 9:1
2017-11-19 11:00 34 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 tak
1   A ZĘBALA Paweł X GADZINA Krystian 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 1:0
2   B GŁOWACKI Dawid Y GADZINA Karol 3:0 (11:9, 11:1, 11:3) 2:0
3   C GRZEBINOGA Gabriel Z PERZ Szymon 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 3:0
4   A GRZEBINOGA Gabriel
GŁOWACKI Dawid
X PERZ Szymon
GADZINA Karol
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 4:0
5   B GŁOWACKI Dawid X GADZINA Krystian 3:0 (13:11, 11:9, 11:1) 5:0
6   A ZĘBALA Paweł Z PERZ Szymon 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 6:0
7   C GRZEBINOGA Gabriel Y GADZINA Karol 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 7:0
8   B GŁOWACKI Dawid Z PERZ Szymon 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 8:0
9   C PIESZCZEK Włodzimierz X GADZINA Krystian 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 14:12) 9:0
10   A ZĘBALA Paweł Y GADZINA Karol 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 10:0
2017-11-18 11:00 35 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1 tak
1   A WCISŁO Konrad X GAJ Milena 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 1:0
2   B KUCHARSKI Mateusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 2:0
3   C TURECKI Jarosław Z KLIMA Karolina 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 3:0
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 4:0
5   B KUCHARSKI Mateusz X GAJ Milena 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 5:0
6   A WCISŁO Konrad Z KLIMA Karolina 3:0 (11:3, 13:11, 11:3) 6:0
7   C KOWALSKI Mateusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 7:0
8   B KUCHARSKI Mateusz Z KLIMA Karolina 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 8:0
9   C KOWALSKI Mateusz X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 9:0
10   A TURECKI Jakub Y FILIPEK Angelika 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 9:1
2017-11-19 14:30 36 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków V 3:7 tak
1   A NOWAK Artur X SOBUCKI Mateusz 2:3 (4:11, 12:10, 11:9, 6:11, 5:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y MIKRUT Jakub 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 3:11) 0:2
3   C KOWAL Mieczysław Z DYMEK Michał 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 0:3
4   A NOWAK Artur
KOWAL Mieczysław
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:1 (15:13, 6:11, 12:10, 11:9) 1:3
5   B OSTROMĘCKI Rafał X SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 1:4
6   A NOWAK Artur Z DYMEK Michał 3:2 (9:11, 13:11, 13:11, 8:11, 11:3) 2:4
7   C KOWAL Mieczysław Y MIKRUT Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 2:5
8   B OSTROMĘCKI Rafał Z DYMEK Michał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 2:6
9   C MLAK Michał X SOBUCKI Mateusz 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) 2:7
10   A NOWAK Artur Y MIKRUT Jakub 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 11:9) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy