IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-09-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-13 18:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5
1   A KOWALKOWSKI Maciej W SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:5) 1:0
2   B MAŁYSIAK Kamila X GĄSIOR Natalia 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 11:8, 11:9) 2:0
3   C KLAG Wiktor Y SZCZEBAK Jerzy 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D RÓŻAŃSKI Damian Z WILK Roman 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 3:1
5   A MAŁYSIAK Kamila
KLAG Wiktor
W SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
3:1 (11:9, 5:11, 12:10, 11:7) 4:1
6   B KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
X SZCZEBAK Jerzy
WILK Roman
2:3 (13:11, 8:11, 11:3, 8:11, 5:11) 4:2
7   A KOWALKOWSKI Maciej X GĄSIOR Natalia 3:1 (11:7, 4:11, 11:8, 11:4) 5:2
8   B MAŁYSIAK Kamila W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (5:11, 11:8, 9:11, 5:11) 5:3
9   D RÓŻAŃSKI Damian Y SZCZEBAK Jerzy 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) 5:4
10   C KLAG Wiktor Z WILK Roman 3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:4) 6:4
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y SZCZEBAK Jerzy 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:5) 7:4
12   C KLAG Wiktor W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (4:11, 11:13, 12:10, 7:11) 7:5
13   B MAŁYSIAK Kamila Z WILK Roman 3:0 (11:1, 11:3, 12:10) 8:5
14   D RÓŻAŃSKI Damian X GĄSIOR Natalia 3:2 (11:7, 14:16, 8:11, 11:4, 15:13) 9:5
2017-10-01 11:00 9 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12
1   A KOSTECKI Andrzej W KUZIO Maciej 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 8:11, 5:11) 0:1
2   B WÓJCIK Albert X SZLACHETKA Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C SZATKO-NOWAK Jolanta Y GDULA Adam 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D PIOTROWSKA Ewelina Z DŹWIG Andrzej 0:3 (2:11, 1:11, 8:11) 0:4
5   A SZATKO-NOWAK Jolanta
KOSTECKI Andrzej
W SZLACHETKA Jakub
GDULA Adam
2:3 (11:5, 13:15, 11:4, 8:11, 5:11) 0:5
6   B WÓJCIK Albert
PIOTROWSKA Ewelina
X KUZIO Maciej
DŹWIG Andrzej
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A KOSTECKI Andrzej X SZLACHETKA Jakub 1:3 (13:15, 12:14, 11:8, 19:21) 0:7
8   B WÓJCIK Albert W KUZIO Maciej 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) 0:8
9   D PIOTROWSKA Ewelina Y GDULA Adam 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 0:9
10   C SZATKO-NOWAK Jolanta Z DŹWIG Andrzej 3:1 (11:5, 11:1, 9:11, 11:7) 1:9
11   A KOSTECKI Andrzej Y GDULA Adam 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 1:10
12   C SZATKO-NOWAK Jolanta W KUZIO Maciej 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:6) 2:10
13   B WÓJCIK Albert Z DŹWIG Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 2:11
14   D PIOTROWSKA Ewelina X SZLACHETKA Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:12
2017-10-01 13:30 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2
1   A WOJCIACZYK Antoni W BROSZKIEWICZ Karol 3:2 (7:11, 9:11, 15:13, 11:7, 11:8) 1:0
2   B BOLEK Łukasz X FOKSIŃSKI Przemysław 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:9) 2:0
3   C PIETRZYK Marcin Y FILEK Maciej 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:0
4   D BIEŃCZYCKI Łukasz Z BROSZKIEWICZ Łukasz 3:0 (14:12, 11:4, 11:5) 4:0
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
PIETRZYK Marcin
W FOKSIŃSKI Przemysław
BROSZKIEWICZ Łukasz
3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 11:8, 12:10) 5:0
6   B WOJCIACZYK Antoni
BOLEK Łukasz
X FILEK Maciej
BROSZKIEWICZ Karol
2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:5, 9:11) 5:1
7   A WOJCIACZYK Antoni X FOKSIŃSKI Przemysław 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8) 6:1
8   B BOLEK Łukasz W BROSZKIEWICZ Karol 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 7:1
9   D BIEŃCZYCKI Łukasz Y FILEK Maciej 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 11:6) 8:1
10   C PIETRZYK Marcin Z BROSZKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 9:1
11   A WOJCIACZYK Antoni Y FILEK Maciej 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) 10:1
12   C KOSIŃSKI Mateusz W BROSZKIEWICZ Karol 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 10:12) 10:2
13   B BOLEK Łukasz Z BROSZKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 11:2
14   D BIEŃCZYCKI Łukasz X FOKSIŃSKI Przemysław 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) 12:2
2017-09-29 18:00 11 KTS „Victoria” Spytkowice - „Siemacha” Kraków 4:10 tak
1   A CHOJNA Dawid W PIEGZA Adrian 1:3 (11:13, 11:7, 12:14, 8:11) 0:1
2   B MAMOŃ Wojciech X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C WARMUZ Kamil Y WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 0:3
4   D GRONDALCZYK Adrian Z RESZKA Jakub 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:3) 1:3
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W PIEGZA Adrian
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:8) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
2:3 (11:8, 3:11, 12:10, 10:12, 6:11) 2:4
7   A CHOJNA Dawid X GRATKOWSKI Jacek 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 8:11) 2:5
8   B MAMOŃ Wojciech W PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 13:11, 4:11, 9:11) 2:6
9   D GRONDALCZYK Adrian Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 3:6
10   C WARMUZ Kamil Z RESZKA Jakub 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:4, 9:11) 3:7
11   A CHOJNA Dawid Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 12:10, 11:6) 4:7
12   C WARMUZ Kamil W PIEGZA Adrian 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 4:8
13   B MAMOŃ Wojciech Z RESZKA Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:9
14   D GRONDALCZYK Adrian X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 4:10
2017-09-28 19:00 12 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7
1   A KURCZYNA Łukasz W FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:6) 1:0
2   B FLOREK Arkadiusz X GLANOWSKI Bartosz 3:2 (13:11, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) 2:0
3   C KOLIŃSKI Witold Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 3:0
4   D LELEK Paweł Z ZAJĘCKI Rafał 2:3 (11:7, 11:6, 5:11, 6:11, 5:11) 3:1
5   A FLOREK Arkadiusz
LELEK Paweł
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
0:3 (6:11, 8:11, 1:11) 3:2
6   B KURCZYNA Łukasz
KOLIŃSKI Witold
X ZAJĘCKI Paweł
ZAJĘCKI Rafał
3:2 (6:11, 11:7, 6:11, 11:7, 11:9) 4:2
7   A KURCZYNA Łukasz X GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:1, 7:11, 11:4) 5:2
8   B FLOREK Arkadiusz W FRĄCZEK Łukasz 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 7:11) 5:3
9   D LELEK Paweł Y ZAJĘCKI Paweł 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:7, 5:11) 5:4
10   C KOLIŃSKI Witold Z ZAJĘCKI Rafał 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 4:11) 5:5
11   A KURCZYNA Łukasz Y ZAJĘCKI Paweł 3:2 (7:11, 11:9, 11:5, 5:11, 11:8) 6:5
12   C KOLIŃSKI Witold W FRĄCZEK Łukasz 3:2 (14:12, 9:11, 11:8, 3:11, 11:4) 7:5
13   B FLOREK Arkadiusz Z ZAJĘCKI Rafał 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 7:11) 7:6
14   D LELEK Paweł X GLANOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 3:11, 12:10, 7:11) 7:7
2017-09-30 19:00 13 LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6
1   A PIEKARCZYK Michał W ROBAK Wiktor 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 1:0
2   B BODNAR Michał X RAJTAR Marek 0:3 (11:13, 5:11, 8:11) 1:1
3   C WODNIAK Kamil Y KUBIC Marcin 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 9:11) 1:2
4   D BARTNICKI Jakub Z ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:8) 2:2
5   A BODNAR Marcin
BODNAR Michał
W RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 8:11) 2:3
6   B PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
X KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 3:3
7   A PIEKARCZYK Michał X RAJTAR Marek 3:2 (7:11, 10:12, 11:5, 12:10, 11:7) 4:3
8   B BODNAR Michał W ROBAK Wiktor 3:1 (11:5, 5:11, 11:2, 11:4) 5:3
9   D BARTNICKI Jakub Y KUBIC Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 5:4
10   C WODNIAK Kamil Z ŁACH Bartłomiej 3:2 (11:7, 14:12, 7:11, 3:11, 13:11) 6:4
11   A PIEKARCZYK Michał Y KUBIC Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 12:10) 7:4
12   C WODNIAK Kamil W ROBAK Wiktor 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 7:11, 8:11) 7:5
13   B BODNAR Michał Z STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 8:5
14   D BARTNICKI Jakub X RAJTAR Marek 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 4:11) 8:6
2017-09-30 15:00 14 UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” II 8:6
1   A POLAKOW Aleksander W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B MICZOŁEK Krzysztof X SKOWRON Daniel 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 0:2
3   C WÓJCIK Krzysztof Y KACHEL Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 1:2
4   D GASIDŁO Grzegorz Z BANAŚ Jan 3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 9:11, 11:8) 2:2
5   A POLAKOW Aleksander
GASIDŁO Grzegorz
W KUŹNIK Grzegorz
SKOWRON Daniel
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 2:3
6   B WÓJCIK Krzysztof
MICZOŁEK Krzysztof
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 3:3
7   A POLAKOW Aleksander X SKOWRON Daniel 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 7:11) 3:4
8   B MICZOŁEK Krzysztof W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) 3:5
9   D GASIDŁO Grzegorz Y KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 4:5
10   C WÓJCIK Krzysztof Z BANAŚ Jan 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 5:5
11   A POLAKOW Aleksander Y KACHEL Jan 3:2 (14:12, 11:6, 8:11, 9:11, 11:5) 6:5
12   C WÓJCIK Krzysztof W KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) 7:5
13   B MICZOŁEK Krzysztof Z BANAŚ Jan 3:1 (13:11, 11:6, 5:11, 11:3) 8:5
14   D GASIDŁO Grzegorz X SKOWRON Daniel 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy