V liga rejon Nowy Targ => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2017-05-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-05-05 18:00 64 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” Lachowice III 5:9
1   A WCISŁO Patryk W BANAŚ Jan 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B JĘDRZEJOWSKI Oskar X KACHEL Piotr 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 6:11) 0:2
3   C MACIEJCZYK Paweł Y KUTEK Edyta 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 5:11) 0:3
4   D RAJDA Karol Z SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) 1:3
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
WCISŁO Patryk
W BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 9:11) 1:4
6   B MACIEJCZYK Paweł
RAJDA Karol
X KUTEK Edyta
SAŁAPATEK Tomasz
3:1 (11:8, 12:10, 4:11, 11:8) 2:4
7   A WCISŁO Patryk X KACHEL Piotr 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 5:11) 2:5
8   B JĘDRZEJOWSKI Oskar W BANAŚ Jan 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:6
9   D RAJDA Karol Y KUTEK Edyta 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 3:6
10   C MACIEJCZYK Paweł Z SAŁAPATEK Tomasz 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 12:10, 9:11) 3:7
11   A WCISŁO Patryk Y KUTEK Edyta 3:0 (11:4, 11:5, 11:0) 4:7
12   C MACIEJCZYK Paweł W BANAŚ Jan 0:3 (8:11, 1:11, 3:11) 4:8
13   B JĘDRZEJOWSKI Oskar Z SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 5:8
14   D RAJDA Karol X KACHEL Piotr 1:3 (11:4, 6:11, 9:11, 9:11) 5:9
2017-05-05 18:00 65 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Łęgi” Nowa Biała 9:5^A
1   A KWIATKOWSKI Kacper W MAJERCZAK Tomasz 3:2 (11:7, 9:11, 11:13, 11:5, 11:6) 1:0
2   B ŚCIESZKA Karolina X MAJERCZAK Jan 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:6) 2:0
3   C MENSFELD Natalia Y WAWRZON Sebastian 1:3 (3:11, 11:5, 8:11, 8:11) 2:1
4   D ZANIEWSKI Franciszek Z WALICZEK Łukasz 3:2 (11:3, 11:9, 10:12, 12:14, 11:8) 3:1
5   A KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
W MAJERCZAK Tomasz
WAWRZON Sebastian
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 4:1
6   B ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
X MAJERCZAK Jan
KURNAT Piotr
3:2 (11:3, 11:7, 6:11, 7:11, 12:10) 5:1
7   A KWIATKOWSKI Kacper X MAJERCZAK Jan 1:3 (5:11, 12:14, 11:5, 9:11) 5:2
8   B ŚCIESZKA Karolina W MAJERCZAK Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 5:3
9   D ZANIEWSKI Franciszek Y WAWRZON Sebastian 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) 5:4
10   C MENSFELD Natalia Z WALICZEK Łukasz 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 6:4
11   A KWIATKOWSKI Kacper Y WAWRZON Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 6:5
12   C MENSFELD Natalia W MAJERCZAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 7:5
13   B ŚCIESZKA Karolina Z WALICZEK Łukasz 3:0 (14:12, 11:5, 11:3) 8:5
14   D ZANIEWSKI Franciszek X KURNAT Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 12:10) 9:5
10 | 11 | 12 | 13 | 14
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.