LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2013-10-06 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 14:4 (S) ⇑
2 4T 1/2 2013-10-18 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:11 (S) ⇑
3 4T 1/3 2013-10-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS Sufczyn II 13:5 (S) ⇑
4 4T 1/4 2013-11-17 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 2:16 (S) ⇑
5 4T 1/5 2013-12-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:10 (S) ⇑
6 4T 1/6 2013-12-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 3:15 (S) ⇓
7 4T 1/7 2013-12-18 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:10 (S) ⇑
8 4T 1/8 2013-12-22 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 3:15 (S) ⇓
9 4T 1/9 2014-01-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇑
10 4T 1/10 2014-01-10 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:14 (S) ⇑
11 4T 1/11 2014-01-21 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 13:5 (S) ⇓
12 4T 2/12 2014-03-06 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:4 (S) ⇓
13 4T 2/13 2014-03-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 9:9 (S) ⇔
14 4T 2/14 2014-04-11 18:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:6 (S) ⇓
15 4T 2/15 2014-04-13 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 15:3 (S) ⇓
16 4T 2/16 2014-05-09 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 10:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 4,0   4,5 2,0   2,5 1,0 14
2 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,0 0,0 3,0 3,0   2,0 1,0 11
3 (D) LUKS Sufczyn II 3,0 0,0 3,5 2,5 0,0 2,5 1,5 13
4 (W) MOSiR Tuchów II 2,5   4,5 0,5 1,0 3,5 4,0 16
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5   4,0 0,5   1,0 0,0 10
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I 2,0   0,0 0,0   1,0 0,0 3
7 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn II 3,0   4,0 2,0   1,0 0,0 10
8 (D) TG „Sokół” Brzesko 0,0   2,0 0,0   1,0 0,0 3
9 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 2,5   2,5 2,5 1,0 3,5 4,0 16
10 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn III 2,5     3,5 1,0 4,0 3,0 14
11 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 0,0   2,5 2,0   0,5 0,0 5
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I     2,0 1,0   1,0 0,0 4
13 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,0   2,0 3,0   2,0   9
14 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,0   2,0 1,0   1,0 0,0 6
15 (W) TG „Sokół” Brzesko 1,0   0,5 1,5   0,0 0,0 3
16 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 3,0   2,5 2,5   2,0 0,0 10
Razem 34,0 0,0 39,5 27,5 3,0 28,5 14,5 147
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KANIA Jan 1952 M 8315 10.09.2013 1135
2 KASPRZYK Michalina 2002 K 6126 10.09.2013 1183
3 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 6130 10.09.2013 725
4 PARA Eligiusz 1954 M 6133 10.09.2013 946
5 PIS Konrad 2003 M 6135 10.09.2013 1184
6 PODGÓRSKI Jan 1959 M 6136 10.09.2013 945
7 SZMYD Zygmunt 1954 M brak 947