LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/1 2013-10-06 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3 (S) ⇓
2 4T 1/2 2013-10-13 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16 (S) ⇓
3 4T 1/3 2013-10-20 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Sobolik” Sobolów 18:0 (S) ⇓
4 4T 1/4 2013-10-26 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 3:15 (S) ⇓
5 4T 1/11 2013-10-26 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8 (S) ⇓
6 4T 1/5 2013-12-01 11:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇑
7 4T 1/6 2013-12-07 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS Sufczyn II 7:11 (S) ⇓
8 4T 1/7 2013-12-15 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
9 4T 1/8 2013-12-22 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LKS „Vocovia” Wokowice 3:15 (S) ⇓
10 4T 1/9 2014-01-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇓
11 4T 1/10 2014-01-11 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:15 (S) ⇓
12 4T 2/12 2014-02-23 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3 (S) ⇓
13 4T 2/13 2014-03-09 11:00 LUKS Sufczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8 (S) ⇓
14 4T 2/14 2014-03-30 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów II 12:6 (S) ⇑
15 4T 2/15 2014-04-13 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:6 (S) ⇑
16 4T 2/16 2014-05-11 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Gulon” Zakliczyn III 11:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I     1,0       1,0   1,0 0,0   3
2 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0 1,0 1,0         0,0 0,0   2
3 (W) TG „Sokół” Brzesko     0,0       0,0     0,0 0,0 0
4 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn II 0,0       0,0 3,0   0,0   0,0   3
5 (W) UKS „Gulon” Zakliczyn III       2,5     2,5   1,5   1,5 8
6 (W) MOSiR Tuchów II   1,5 4,5 4,5 2,0       2,5     15
7 (D) LUKS Sufczyn II   0,0   2,5 0,0 2,0 2,5         7
8 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     3,0 3,0     0,0   0,0     6
9 (D) LKS „Vocovia” Wokowice     1,0 0,5     0,5     1,0   3
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II     1,0 0,0     1,0     0,0   2
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,0 1,0 2,0         0,0 0,0   3
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV     1,0       2,0   0,0   0,0 3
13 (W) LUKS Sufczyn II   2,0 3,0 2,0       1,0       8
14 (D) MOSiR Tuchów II   0,5 4,5 3,5         2,5   1,0 12
15 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów     3,5 3,5     2,5       2,5 12
16 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn III     4,0 3,5     0,5       3,0 11
Razem 0,0 4,0 28,5 28,5 2,0 5,0 12,5 1,0 7,5 1,0 8,0 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARAN Jakub 1999 M 7795 2013-09-10 996
2 BRATOWNIK Julia 2005 K 7798 2013-09-10 999
3 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 7790 2013-09-10 425
4 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 7791 2013-09-10 426
5 KLUBA Krzysztof 1962 M 7781 2013-09-10 422
6 NOWAK Jan 1971 M 7782 2013-09-10 423
7 NOWAK Patryk 1997 M 7789 2013-09-10 424
8 PALCZEWSKI Wojciech 2002 M 7796 2013-09-10 994
9 RAJZER Aleksandra 2000 K 7787 2013-09-10 428
10 RAJZER Krzysztof 2003 M 7786 2013-09-10 995
11 WOŹNIAK Damian 1998 M 7797 2013-09-10 993