UKS „Gulon” Zakliczyn II (M)
Klub: MLUKS „Gulon” Zakliczyn
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4T 1/2 2013-10-13 11:00 MOSiR Tuchów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II WO:WO ↺
2 4T 1/3 2013-10-18 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Gulon” Zakliczyn III 16:2 (S) ⇑
3 4T 1/4 2013-10-26 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 3:15 (S) ⇑
4 4T 1/1 2013-11-09 17:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS Sufczyn II 16:2 (S) ⇑
5 4T 1/5 2013-12-01 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:5 (S) ⇑
6 4T 1/6 2013-12-08 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Gulon” Zakliczyn II 11:7 (S) ⇓
7 4T 1/7 2013-12-18 18:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:10 (S) ⇓
8 4T 1/8 2013-12-22 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Gulon” Zakliczyn II 11:7 (S) ⇓
9 4T 1/9 2014-01-05 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇑
10 4T 1/10 2014-01-12 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów I - UKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3 (S) ⇓
11 4T 1/11 2014-01-25 14:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Gulon” Zakliczyn II 12:6 (S) ⇓
12 4T 2/12 2014-02-22 17:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 8:10 (S) ⇓
13 4T 2/13 2014-03-23 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko 9:9 (S) ⇔
14 4T 2/14 2014-03-30 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów I 3:15 (S) ⇓
15 4T 2/15 2014-04-13 11:00 UKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice 9:9 (S) ⇔
16 4T 2/16 2014-05-09 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Gulon” Zakliczyn II 10:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MOSiR Tuchów II               0
2 (D) UKS „Gulon” Zakliczyn III 4,5 4,5 4,5       2,5 16
3 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5 2,0 2,5 3,5   3,5   15
4 (D) LUKS Sufczyn II 3,5   4,5 4,5   3,5   16
5 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 4,5 2,0 4,5 1,0   1,0   13
6 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 2,0 3,5     0,0   7
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   2,5 3,5 0,0 1,5 0,5   8
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,0 2,0 3,0   0,0 0,0   7
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5 3,0 2,5   3,0     13
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów I 0,5 1,0 1,5   0,0     3
11 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,0 1,5 2,0   0,5     6
12 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 1,5 2,5 2,5   1,5     8
13 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,5 3,5 2,5   1,5     9
14 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów I 2,0 1,0 0,0   0,0     3
15 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 3,0 3,5   0,0     9
16 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 2,0 3,5     0,0   8
Razem 36,5 32,5 44,0 9,0 8,0 8,5 2,5 141
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDA Tomasz 1981 M 8612 2013-09-10 402
2 JASIELSKI Franciszek 1965 M 8617 2013-09-10 347
3 JASIELSKI Marek 1968 M 8618 2013-09-10 348
4 JUREK Szymon 1996 M 8619 2013-09-10 983
5 KRUCZEK Janusz 1960 M 8621 2013-09-10 421
6 NOSEK Artur 1996 M 8633 2013-09-10 758
7 PACH Mateusz 1994 M 8626 2013-09-10 617