Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (e-mail dariusz.porąbka@gmail.com, tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyła (e-mail dwojdyla@interia.pl, tel. 507 362 557)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2764 26.08.2022 1838 13.09.2022
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2769 26.08.2022 1750 13.09.2022
3 MARCHEWKA Artur 1976 M 2771 26.08.2022 1298 13.09.2022
4 PIĄSTKA Michał 1994 M 2775 26.08.2022 81 13.09.2022
5 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2776 26.08.2022 78 13.09.2022
6 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2777 26.08.2022 1061 13.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2022-09-23 18:30 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II 8:6🏓 ⇑
2 4Z 1/2 2022-10-05 17:30 MKS Centrum Kraków II - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I 5:9🏓 ⇑
3 4Z 1/5 2022-10-14 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - KS Bronowianka Kraków II 3:11🏓 ⇓
4 4Z 1/3 2022-10-21 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - KS Podwawelski Kraków II 8:6🏓 ⇑
5 4Z 1/4 2022-10-28 18:00 KS Backhand Andrychów - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I 5:9🏓 ⇑
6 4Z 1/7 2022-11-18 18:00 KTS Victoria Spytkowice I - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I 9:5🏓 ⇓
7 4Z 1/6 2022-11-25 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - KTS Victoria Spytkowice II 13:1🏓 ⇑
8 4Z 1/8 2022-12-09 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - KS Bronowianka Kraków III  
9 4Z 1/9 2023-01-11 19:00 LKS Polonia Wilczkowice II - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I  
10 4Z 1/10 2023-01-13 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I - SSL Wielmożanka Wielmoża  
11 4Z 1/11 2023-01-28 12:00 MKS Centrum Kraków I - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BR
2
3
MA
4
PM
5
WD
1 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II 2,0 2,0 0,0 2,5 1,5 8
2 (W) MKS Centrum Kraków II 2,5 1,5   2,5 2,5 9
3 (D) KS Bronowianka Kraków II 0,0 2,0 0,0 0,0 1,0 3
4 (D) KS Podwawelski Kraków II 1,0 1,0 0,0 2,5 3,5 8
5 (W) KS Backhand Andrychów 3,5 2,0 1,0 2,5   9
6 (W) KTS Victoria Spytkowice I 1,0 2,0   1,0 1,0 5
7 (D) KTS Victoria Spytkowice II 3,5 3,5 2,5 3,5   13
Razem 13,5 14,0 3,5 14,5 9,5 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2764 26.08.2022 1838
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2769 26.08.2022 1750
3 MARCHEWKA Artur 1976 M 2771 26.08.2022 1298
4 PIĄSTKA Michał 1994 M 2775 26.08.2022 81
5 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2777 26.08.2022 1061