KS Backhand Andrychów (M)
Klub: KS „Backhand” Andrychów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Nowak (e-mail iwona.downar@vp.pl, tel. 663 557 364)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DUDKA Piotr 1987 M 1982 24.08.2022 2836 20.09.2022
2 GASIDŁO Tomasz 2004 M 1990 24.08.2022 3956 21.09.2022
3 GÓRSKI Mateusz 1995 M 1983 24.08.2022 3915 20.09.2022
4 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 1984 24.08.2022 2810 20.09.2022
5 KONIECZNY Tomasz 1987 M 1985 24.08.2022 7 20.09.2022
6 MERTA Rafał 1997 M 1986 24.08.2022 3156 20.09.2022
7 MICZOŁEK Krzysztof 1996 M 9377 20.09.2022 2307 21.09.2022
8 NOWAK Łukasz 1989 M 1987 24.08.2022 2432 20.09.2022
9 OCHMAN Michał 1987 M 1988 24.08.2022 2491 20.09.2022
10 OPYD Artur 1996 M 1989 24.08.2022 59 20.09.2022
11 OSTANEK Michał 1998 M 9572 21.09.2022 514 22.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2022-09-28 19:00 LKS Polonia Wilczkowice II - KS Backhand Andrychów 12:2🏓 ⇓
2 4Z 1/3 2022-10-12 17:30 MKS Centrum Kraków II - KS Backhand Andrychów 7:7🏓 ⇔
3 4Z 1/2 2022-10-14 18:00 KS Backhand Andrychów - MKS Centrum Kraków I 10:4🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2022-10-28 18:00 KS Backhand Andrychów - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I 5:9🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2022-11-11 17:00 KS Backhand Andrychów - KTS Victoria Spytkowice II 8:6🏓 ⇑
6 4Z 1/6 2022-11-27 12:00 KS Bronowianka Kraków III - KS Backhand Andrychów 8:6🏓 ⇓
7 4Z 1/7 2022-12-02 18:00 KS Backhand Andrychów - SSL Wielmożanka Wielmoża 6:8🏓 ⇓
8 4Z 1/8 2022-12-15 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II - KS Backhand Andrychów 9:5🏓 ⇓
9 4Z 1/9 2023-01-06 17:00 KS Backhand Andrychów - KS Podwawelski Kraków II 1:13🏓 ⇓
10 4Z 1/10 2023-01-15 11:00 KS Bronowianka Kraków II - KS Backhand Andrychów 9:5🏓 ⇓
11 4Z 1/11 2023-01-27 18:00 KS Backhand Andrychów - KTS Victoria Spytkowice I 6:8 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
HZ
2
MR
3
4
OM
5
OM
1 (W) LKS Polonia Wilczkowice II 0,0 1,5 0,5 0,0   2
2 (W) MKS Centrum Kraków II 0,0 2,0 0,0 1,5 3,5 7
3 (D) MKS Centrum Kraków I 1,0 2,5 0,5 2,5 3,5 10
4 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I 0,0 1,5 0,5 1,0 2,0 5
5 (D) KTS Victoria Spytkowice II 1,5 2,0 0,0 1,0 3,5 8
6 (W) KS Bronowianka Kraków III 1,5   1,5 2,5 0,5 6
7 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża 0,5 1,5 0,5 0,0 3,5 6
8 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II 1,5 1,0 0,0   2,5 5
9 (D) KS Podwawelski Kraków II 1,0 0,0 0,0   0,0 1
10 (W) KS Bronowianka Kraków II 0,0 1,5 0,5   3,0 5
11 (D) KTS Victoria Spytkowice I           0
Razem 7,0 13,5 4,0 8,5 22,0 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HOLCMAN Zbigniew 1966 M 1984 24.08.2022 2810
2 MERTA Rafał 1997 M 1986 24.08.2022 3156
3 NOWAK Łukasz 1989 M 1987 24.08.2022 2432
4 OCHMAN Michał 1987 M 1988 24.08.2022 2491
5 OSTANEK Michał 1998 M 9572 21.09.2022 514