KS Start Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Chełmcu 33-395 Nowy Sącz ul. Marcinkowicka 9
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 3549 30.08.2022 281 14.09.2022
2 BULZAK Jan 1964 M 10725 12.10.2022 3551 19.10.2022
3 DZIEDZIC Marta 1969 K 3550 30.08.2022 1633 14.09.2022
4 KAWKA Maciej 1974 M 3551 30.08.2022 2495 14.09.2022
5 LEŚNIAK Kamil 2005 M 3562 30.08.2022 2611 14.09.2022
6 MÓŁKA Krzysztof 2006 M 3563 30.08.2022 2972 14.09.2022
7 PARAIS Leszek 1969 M 3553 30.08.2022 917 14.09.2022
8 PASEK Kamil 2003 M 11162 04.11.2022 1849 09.11.2022
9 SŁOWIKOWSKI Tomasz 1992 M 11458 25.11.2022 4034 06.12.2022
10 TABASZEWSKA Małgorzata 1986 K 3554 30.08.2022 3338 14.09.2022
11 WITEK Grzegorz 1982 M 3555 30.08.2022 2792 14.09.2022
12 WOŹNIAK Agnieszka 1982 K 3556 30.08.2022 1992 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2022-09-24 16:00 KS Start Nowy Sącz - UKS Jordan Zakliczyn 7:7🏓 ⇔
2 4W 1/2 2022-10-09 11:00 LKS Vocovia Wokowice - KS Start Nowy Sącz 11:3🏓 ⇓
3 4W 1/3 2022-10-23 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - KS Start Nowy Sącz 7:7🏓 ⇔
4 4W 1/4 2022-10-28 18:00 KS Start Nowy Sącz - LUKS Solsum Lipie 12:2🏓 ⇑
5 4W 1/5 2022-11-13 11:00 MKS Radość Gorlice - KS Start Nowy Sącz 10:4🏓 ⇓
6 4W 1/6 2022-11-25 18:00 KS Start Nowy Sącz - UKS Villa Verde Olesno IV 9:5🏓 ⇑
7 4W 1/7 2022-12-03 10:00 UKS Fortem Pawęzów - KS Start Nowy Sącz 11:3🏓 ⇓
8 4W 1/8 2022-12-09 18:00 KS Start Nowy Sącz - KS Spektrum-Karpol Słopnice II 2:12🏓 ⇓
9 4W 1/9 2023-01-08 11:00 UKS Płomień Limanowa II - KS Start Nowy Sącz 12:2🏓 ⇓
10 4W 1/10 2023-01-13 18:00 KS Start Nowy Sącz - MKS Radość Gorlice II 4:10🏓 ⇓
11 4W 1/11 2023-01-22 11:00 UKS Sokół Żabno - KS Start Nowy Sącz 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BJ
3
DM
4
KM
5
LK
6
MK
7
PK
8
ST
9
TM
10
WA
1 (D) UKS Jordan Zakliczyn     2,0 1,0         3,0 1,0 7
2 (W) LKS Vocovia Wokowice 2,0     0,0   0,0     1,0   3
3 (W) LUKS Galux Skrzyszów II 3,5 1,0     2,0       0,5   7
4 (D) LUKS Solsum Lipie 3,5 3,5   2,5         2,5   12
5 (W) MKS Radość Gorlice 1,0 0,0     1,0   2,0       4
6 (D) UKS Villa Verde Olesno IV 3,5 1,5     0,5   3,5       9
7 (W) UKS Fortem Pawęzów   2,0   0,0     1,0   0,0   3
8 (D) KS Spektrum-Karpol Słopnice II       0,0     1,0 0,0 1,0   2
9 (W) UKS Płomień Limanowa II 0,0 2,0         0,0   0,0   2
10 (D) MKS Radość Gorlice II 1,0 1,5         0,5   1,0   4
11 (W) UKS Sokół Żabno 0,0 0,5         3,5   1,0   5
Razem 14,5 12,0 2,0 3,5 3,5 0,0 11,5 0,0 10,0 1,0 58
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 3549 30.08.2022 281
2 BULZAK Jan 1964 M 10725 12.10.2022 3551
3 DZIEDZIC Marta 1969 K 3550 30.08.2022 1633
4 KAWKA Maciej 1974 M 3551 30.08.2022 2495
5 LEŚNIAK Kamil 2005 M 3562 30.08.2022 2611
6 MÓŁKA Krzysztof 2006 M 3563 30.08.2022 2972
7 PASEK Kamil 2003 M 11162 04.11.2022 1849
8 SŁOWIKOWSKI Tomasz 1992 M 11458 25.11.2022 4034
9 TABASZEWSKA Małgorzata 1986 K 3554 30.08.2022 3338
10 WOŹNIAK Agnieszka 1982 K 3556 30.08.2022 1992