UKS Sokół Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Aleksandra Chrabąszcz (e-mail olarozaliachrabaszcz@wp.pl, tel. 517 702 432)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 3045 29.08.2022 762 15.09.2022
2 CICH Adrian 2002 M 3046 29.08.2022 1686 15.09.2022
3 CICH Gabriela 2009 K 3050 29.08.2022 3868 15.09.2022
4 CIERNIAK Konrad 2008 M 3052 29.08.2022 2774 15.09.2022
5 GAJOWY Mateusz 2006 M 3053 29.08.2022 1915 15.09.2022
6 GONDEK Franciszek 2008 M 3051 29.08.2022 3870 15.09.2022
7 HOŁDA Dominik 2009 M 3054 29.08.2022 3869 15.09.2022
8 MILÓWKA Emilia 2006 K 3055 29.08.2022 2370 15.09.2022
9 MLECZKO Mateusz 2004 M 3056 29.08.2022 2364 15.09.2022
10 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3047 29.08.2022 3209 15.09.2022
11 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 3048 29.08.2022 5 15.09.2022
12 OSTROWSKI Artur 2005 M 3057 29.08.2022 2562 15.09.2022
13 SMOLEŃ Julita 2005 K 3058 29.08.2022 2801 15.09.2022
14 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3049 29.08.2022 3210 15.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2022-09-25 11:00 LUKS Solsum Lipie - UKS Sokół Żabno 7:7🏓 ⇔
2 4W 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Sokół Żabno - MKS Radość Gorlice 11:3🏓 ⇑
3 4W 1/3 2022-10-21 18:00 UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Sokół Żabno 7:7🏓 ⇔
4 4W 1/4 2022-10-30 11:00 UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 4:10🏓 ⇓
5 4W 1/5 2022-11-04 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice II - UKS Sokół Żabno 11:3🏓 ⇓
6 4W 1/6 2022-11-27 11:00 UKS Sokół Żabno - UKS Płomień Limanowa II 0:14🏓 ⇓
7 4W 1/7 2022-12-03 13:00 MKS Radość Gorlice II - UKS Sokół Żabno 10:4🏓 ⇓
8 4W 1/8 2022-12-11 11:00 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sokół Żabno 9:5🏓 ⇓
9 4W 1/9 2023-01-08 11:00 UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 5:9🏓 ⇓
10 4W 1/10 2023-01-15 11:00 LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 4:10🏓 ⇑
11 4W 1/11 2023-01-22 11:00 UKS Sokół Żabno - KS Start Nowy Sącz 9:5🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
CA
3
NSJ
4
OTJ
5
OA
6
SWJ
1 (W) LUKS Solsum Lipie 3,0   2,0   1,0 1,0 7
2 (D) MKS Radość Gorlice 1,0 1,5 2,5   3,5 2,5 11
3 (W) UKS Villa Verde Olesno IV 2,5 0,5 0,0 1,5 1,5 1,0 7
4 (D) UKS Fortem Pawęzów 2,0   1,0 0,0 0,0 1,0 4
5 (W) KS Spektrum-Karpol Słopnice II 1,0   1,0   1,0 0,0 3
6 (D) UKS Płomień Limanowa II   0,0   0,0 0,0 0,0 0
7 (W) MKS Radość Gorlice II 1,0 1,0     2,0 0,0 4
8 (W) LUKS Galux Skrzyszów II 2,0 0,0 0,0   3,0 0,0 5
9 (D) UKS Jordan Zakliczyn 2,0   2,0 0,0 0,0 1,0 5
10 (W) LKS Vocovia Wokowice 2,5   1,5   2,5 3,5 10
11 (D) KS Start Nowy Sącz 3,0   2,5   2,0 1,5 9
Razem 20,0 3,0 12,5 1,5 16,5 11,5 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 3045 29.08.2022 762
2 CICH Adrian 2002 M 3046 29.08.2022 1686
3 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3047 29.08.2022 3209
4 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 3048 29.08.2022 5
5 OSTROWSKI Artur 2005 M 3057 29.08.2022 2562
6 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3049 29.08.2022 3210