Małopolska Liga Młodzieżowa
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2024-06-01
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-05-27 17:00 46 MKS Skawa Wadowice - MKS Halniak Maków Podhalański 9:1
1   A FABER Sebastian X PANEK Natan 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:8) 1:0
2   B GAŁUSZKA Zofia Y STEC Hubert 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3   C WARPACHA Alicja Z GUZIK Wojciech 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 12:10, 8:11) 2:1
4   A WARPACHA Alicja
GAŁUSZKA Zofia
X PANEK Natan
STEC Hubert
3:0 (13:11, 11:8, 11:3) 3:1
5   B GAŁUSZKA Zofia X PANEK Natan 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 4:1
6   A FABER Sebastian Z GUZIK Wojciech 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:4) 5:1
7   C WARPACHA Alicja Y MATYJA Zuzanna 3:1 (11:5, 7:11, 11:6, 11:6) 6:1
8   B GAŁUSZKA Zofia Z BARTUNEK Aleksander 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) 7:1
9   C WARPACHA Alicja X PANEK Natan 3:2 (8:11, 11:9, 5:11, 11:7, 13:11) 8:1
10   A FABER Sebastian Y MATYJA Zuzanna 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 9:1
2024-04-02 11:00 47 KS Talar Team Szczawa - UKS Rokicie Szczytniki II 0:10
1   A RUSNAK Jan X GUBERNAT Eryk 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B BABIK Dawid Y ŚLEDZIEWSKI Patryk 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 0:2
3   C CHLIPAŁA Jakub Z ŚLEDZIEWSKI Igor 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 5:11, 8:11) 0:3
4   A RUSNAK Jan
CHLIPAŁA Jakub
X ŚLEDZIEWSKI Patryk
ŚLEDZIEWSKI Igor
2:3 (7:11, 13:11, 11:8, 4:11, 5:11) 0:4
5   B BABIK Dawid X GUBERNAT Eryk 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:5
6   A RUSNAK Jan Z ŚLEDZIEWSKI Igor 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 5:11) 0:6
7   C CHLIPAŁA Jakub Y ŚLEDZIEWSKI Patryk 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:7
8   B BABIK Dawid Z ŚLEDZIEWSKI Igor 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:8
9   C CHLIPAŁA Jakub X GUBERNAT Eryk 1:3 (13:11, 5:11, 13:15, 8:11) 0:9
10   A RUSNAK Jan Y ŚLEDZIEWSKI Patryk 1:3 (2:11, 11:8, 4:11, 10:12) 0:10
2024-05-23 18:00 48 Saltus Rokicie Szczytniki I - KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1
1   A WIKTOREK Marcin X WIĘCEK Zuzanna 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 1:0
2   B STACHEL Artur Y MADZULA Bartosz 3:1 (11:7, 11:3, 9:11, 11:3) 2:0
3   C MARDOSZ Zuzanna Z FLOREK Barbara 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 9:11, 11:3) 3:0
4   A STACHEL Artur
WIKTOREK Marcin
X FLOREK Barbara
WIĘCEK Zuzanna
3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 4:0
5   B STACHEL Artur X WIĘCEK Zuzanna 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) 5:0
6   A WIKTOREK Marcin Z FLOREK Barbara 3:0 (11:6, 11:3, 11:2) 6:0
7   C MARDOSZ Zuzanna Y MADZULA Bartosz 2:3 (11:5, 9:11, 11:5, 9:11, 8:11) 6:1
8   B STACHEL Artur Z FLOREK Barbara 3:2 (11:13, 7:11, 11:7, 11:5, 11:9) 7:1
9   C MARDOSZ Zuzanna X WIĘCEK Zuzanna 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 8:1
10   A WIKTOREK Marcin Y MADZULA Bartosz 3:0 (11:4, 11:1, 11:9) 9:1
2024-06-19 17:00 49 LKS Gajowianka Gaj - LUKS Skrzyszów
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: mlm@kozts.pl.