GSWAL „Mikulec” Grybów (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
2 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2018/2019 2365
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2018/2019 1009
4 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
5 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
6 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
7 MÓL Marcin 1978 M 2018/2019 780
8 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
9 NOWAK Marcin 1984 M 2018/2019 496
10 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
11 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219
12 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493
13 WILK Paweł 1988 M 2018/2019 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/2 2018-10-06 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇓
3 3M 1/4 2018-10-26 18:00 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2 (S) ⇓
4 3M 1/5 2018-11-10 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/6 2018-11-29 18:30 KS „Bronowianka” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇓
6 3M 1/8 2018-12-08 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇓
7 3M 1/9 2018-12-15 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇓
8 3M 1/7 2018-12-22 13:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice  
9 3M 1/10 2019-01-12 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów  
10 3M 1/11 2019-01-19 18:00 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów  
11 3M 1/3 do ustalenia GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KJ
3
MM
4
NM
5
NM
6
UM
1 (D) ULKS „Lachowice” 0,0   2,5   3,5 2,0 8
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0   1,0   2,0 0,0 3
3 (W) MKS KSOS Kraków 0,0     0,0 2,0 0,0 2
4 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0   2,5   2,5 1,0 7
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 0,0 1,5   1,5   3
6 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0   1,5   1,5 0,0 3
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0   2,5   2,5 1,0 6
Razem 1,0 0,0 11,5 0,0 15,5 4,0 32
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 2018/2019 2365
2 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
3 MÓL Marcin 1978 M 2018/2019 780
4 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
5 NOWAK Marcin 1984 M 2018/2019 496
6 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219