MKS „Tarnovia” Tarnów (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Renata Słupek (tel. 660 368 841)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) ⇓
2 4W 1/2 2019-10-05 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇓
4 4W 1/4 2019-10-26 16:30 „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/5 2019-11-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8 (S) ⇑
7 4W 1/7 2019-11-29 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇓
8 4W 1/8 2019-12-08 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/9 2020-01-05 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) ⇓
10 4W 1/10 2020-01-11 13:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇓
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
12 4W 2/12 2020-02-21 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 8:6 (S) ⇓
13 4W 2/13 2020-03-08 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
14 4W 2/16 do ustalenia MKS „Tarnovia” Tarnów - „Mikulec” Grybów  
15 4W 2/15 do ustalenia MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Vocovia” Wokowice  
16 4W 2/14 do ustalenia UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FS
2
JM
3
MA
4
OA
5
RM
6
ŻW
1 (D) MKS „Radość” Gorlice   0,0 1,0 0,5 0,5   2
2 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów   1,0 1,0 0,0 1,0   3
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   0,5 1,5   2,5 1,5 6
4 (W) „Mikulec” Grybów   1,5 1,5 0,5 3,5   7
5 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0 2,0   3,0 1,0 7
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz   2,5 1,5 2,0 2,0   8
7 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   1,0 0,0 0,0 1,0   2
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   1,5 2,5 0,5 2,5   7
9 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   1,5 3,5 0,0 0,0   5
10 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,5 0,5 0,0 2,0   3
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 0,5 2,0 2,0   2,5   7
12 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 0,0 2,5 1,5   2,0   6
Razem 0,5 15,5 18,5 3,5 22,5 2,5 63
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FRANCZAK Szymon 2006 M 2019/2020 2371
2 JEWUŁA Mateusz 1998 M 2019/2020 1976
3 MROCZEK Adrian 1997 M 2019/2020 1782
4 OSTROWSKI Artur 2005 M 2019/2020 2562
5 ROBAK Mateusz 2002 M 2019/2020 1411
6 ŻYDOWSKA Weronika 2002 K 2019/2020 1120