LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 2019/2020 351
2 KOZA Robert 1994 M 2019/2020 690
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2019/2020 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2019/2020 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2019/2020 1603
6 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2019/2020 259
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-27 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
3 4W 1/4 2019-10-25 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/5 2019-11-10 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
5 DPPM 2/1 2019-11-12 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 1:4 (S) ⇑
6 4W 1/6 2019-11-22 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) ⇔
7 4W 1/7 2019-11-29 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇓
8 4W 1/8 2019-12-06 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/9 2020-01-03 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) ⇑
10 DPPM 4/1 2020-01-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Bronowianka” Kraków 1:4 ⇓
11 4W 1/11 2020-01-17 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/3 2020-01-18 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
13 4W 1/10 2020-01-22 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
14 DPPM 3/1 2020-01-24 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Skawa” Wadowice 4:2 (S) ⇑
15 4W 2/12 2020-02-21 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 8:6 (S) ⇑
16 4W 2/13 2020-03-08 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10 (S) ⇑
17 4W 2/15 2020-04-19 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Dobrzanka” Dobra  
18 4W 2/16 2020-05-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LKS „Dobrzanka” Dobra  
19 4W 2/14 do ustalenia „Mikulec” Grybów - LKS „Dobrzanka” Dobra  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
KR
3
MJ
4
MJ
5
PK
6
PR
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,0   1,5   1,0 2,5 7
2 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 2,5   0,0   2,5 0,0 5
3 (D) MKS „Radość” Gorlice 3,5   0,0 1,0 2,5   7
4 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5   1,5 0,5 2,5   7
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 1,5   0,0   2,5   4
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,5   1,0 0,0 2,5 2,0 7
7 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3,5   0,0   2,5 0,0 6
8 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 3,5 1,0 0,0 0,0 2,5   7
9 (D) „Mikulec” Grybów 2,5   1,5   3,5 1,5 9
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków             0
11 (D) KS „Start” Nowy Sącz 3,5   0,0   2,5 1,0 7
12 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,5   1,0   0,5 1,0 5
13 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5   0,0   3,5 1,0 7
14 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5   0,0   1,5   4
15 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5   1,0   3,5 1,0 8
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5   1,5   2,5 3,5 10
Razem 39,0 1,0 9,0 1,5 36,0 13,5 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 2019/2020 351
2 KOZA Robert 1994 M 2019/2020 690
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2019/2020 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2019/2020 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2019/2020 1603
6 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2019/2020 259