LUKS „Lipie” Lipie (M)
Klub: LUKS „Lipie”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2018/2019 336
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 2018/2019 338
3 MRUK Piotr 1981 M 2018/2019 339
4 ODELGA Jan 1981 M 2018/2019 340
5 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2018/2019 598
6 SZCZECINA Piotr 1998 M 2018/2019 914
7 WÓJS Tomasz 1989 M 2018/2019 1853
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-07 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 10:4 (S) ⇑
4 5NS 1/7 2018-12-02 14:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 9:5 (S) ⇑
5 5NS 1/6 2018-12-09 11:00 LKS „Uran” Łukowica - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) ⇓
6 5NS 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 13:1 (S) ⇑
7 5NS 1/8 2018-12-28 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 6:8 (S) ⇑
8 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie 5:9 (S) ⇑
9 5NS 1/5 2019-01-19 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie  
10 5NS 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CP
2
JP
3
MP
4
OZ
5
SP
6
WT
1 (W) MKS „Radość” Gorlice II   1,5   0,0 1,5 2,0 5
2 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 3,5 2,5   0,0 3,5 1,5 11
3 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5   1,0 3,5 2,0 10
4 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 2,5 2,0   1,0 2,5 1,0 9
5 (W) LKS „Uran” Łukowica 1,0 2,5   0,0 1,5   5
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 3,5 3,5   2,5 3,5   13
7 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,0 3,5   0,0 2,5   8
8 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 1,5 3,5 1,0   2,5 0,5 9
Razem 14,0 22,5 1,0 4,5 21,0 7,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 2018/2019 336
2 JURKOWSKI Piotr 1978 M 2018/2019 338
3 MRUK Piotr 1981 M 2018/2019 339
4 OPIŁO Zygmunt 1962 M 2018/2019 598
5 SZCZECINA Piotr 1998 M 2018/2019 914
6 WÓJS Tomasz 1989 M 2018/2019 1853