KS „Start” Nowy Sącz (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 2018/2019 281
2 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
3 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 2018/2019 304
4 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
5 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
6 SZMYD Maciej 1976 M 2018/2019 302
7 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018
8 WITEK Grzegorz 1982 M 2018/2019 2792
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-27 18:30 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 5:9 (S) ⇑
2 4W 1/2 2018-10-07 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MOSiR Tuchów 10:4 (S) ⇑
3 4W 1/3 2018-10-19 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇑
4 4W 1/4 2018-10-27 16:00 KS „Start” Nowy Sącz - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
5 4W 1/5 2018-11-02 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇑
6 4W 1/6 2018-11-25 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇑
7 4W 1/7 2018-12-02 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇓
8 4W 1/9 2018-12-08 17:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/8 2018-12-09 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇓
10 4W 1/10 2019-01-13 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 (S) ⇓
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - TG „Sokół” Brzesko 9:5 (S) ⇑
12 4W 2/12 2019-02-24 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:3 (S) ⇑
13 4W 2/13 2019-03-17 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 11:3 (S) ⇑
14 4W 2/15 2019-04-06 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
15 4W 2/14 2019-04-12 18:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇑
16 4W 2/16 2019-04-25 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GD
3
MW
4
PA
5
PK
6
SM
7
TD
8
WG
1 (W) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   2,5 1,5 0,0   1,5   9
2 (D) MOSiR Tuchów 3,5 2,0 3,5     1,0     10
3 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 0,5   2,5   2,0   3,0   8
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5   3,5     1,0 3,0   11
5 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 2,5   3,5 0,5     1,5   8
6 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów     3,5 1,5 3,5   3,5   12
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III     2,0 1,0 1,0   1,0   5
8 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,5   2,5 1,5 1,5       7
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5   1,5 0,0     1,0   6
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 0,0     1,0 2,0   2,0   5
11 (D) TG „Sokół” Brzesko 3,5     1,5 1,5   2,5   9
12 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,5     2,5 1,5   3,5   11
13 (D) MKS „Radość” Gorlice     3,0 1,5 3,0   3,5   11
14 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów     2,5 0,0 1,5   0,0   4
15 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra       2,5 1,5   3,0 1,0 8
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,0     0,0 0,0   1,0   4
Razem 28,5 2,0 30,5 15,0 19,0 2,0 30,0 1,0 128
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORKOWSKI Marek 1960 M 2018/2019 281
2 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
3 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 2018/2019 304
4 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
5 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
6 SZMYD Maciej 1976 M 2018/2019 302
7 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018
8 WITEK Grzegorz 1982 M 2018/2019 2792