GSWAL „Bogdański” Grybów (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-18 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇑
2 4W 1/4 2016-09-24 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - UKS SP 1 Tarnów 12:2 (S) ⇑
3 4W 1/2 2016-09-30 18:30 GSWAL „Bogdański” Grybów - TG „Sokół” Brzesko II 13:1 (S) ⇑
4 4W 1/3 2016-10-08 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇑
5 4W 1/5 2016-10-30 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇑
6 4W 1/7 2016-11-19 17:00 MKS „Radość” Gorlice - GSWAL „Bogdański” Grybów 7:7 (S) ⇔
7 4W 1/6 2016-12-03 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 13:1 (S) ⇑
8 4W 1/8 2016-12-04 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - GSWAL „Bogdański” Grybów 2:12 (S) ⇑
9 4W 1/9 2016-12-09 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 (S) ⇑
10 4W 1/10 2016-12-18 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - GSWAL „Bogdański” Grybów 6:8 (S) ⇑
11 4W 1/11 2017-01-14 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 13:1 (S) ⇑
12 4W 1/12 2017-01-22 11:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 (S) ⇑
13 4W 1/13 2017-01-28 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇑
14 4W 2/14 2017-02-11 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:3 (S) ⇑
15 4W 2/15 2017-02-23 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇑
16 4W 2/17 2017-03-05 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - GSWAL „Bogdański” Grybów 5:9 (S) ⇑
17 4W 2/18 2017-03-25 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - GSWAL „Bogdański” Grybów 6:8 (S) ⇑
18 4W 2/19 2017-04-01 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇑
19 4W 2/20 2017-04-08 19:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BB
2
GR
3
GJ
4
KJ
5
MM
6
NM
7
NM
8
SA
9
TA
10
WP
1 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   3,5 1,5   3,5   2,5       11
2 (D) UKS SP 1 Tarnów   2,5     3,5       2,5 3,5 12
3 (D) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 3,5     3,5   3,5       13
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0 3,5   2,5   2,5   1,5   11
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III   2,5     2,0   3,5     3,0 11
6 (W) MKS „Radość” Gorlice   1,0     2,0   2,0     2,0 7
7 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I         2,5   3,5   3,5 3,5 13
8 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III         3,5   2,5   2,5 3,5 12
9 (D) LKS „Vocovia” Wokowice         3,5   2,5   3,0 3,0 12
10 (W) KS „Start” Nowy Sącz         2,5   1,5   1,0 3,0 8
11 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn       3,5 3,5   2,5     3,5 13
12 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa   1,0 0,0   3,5   3,5   3,0   11
13 (D) KS „Talar Team” Szczawa   0,5 2,5   2,0         3,0 8
14 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   0,0 2,5   2,5   0,0   2,5 3,5 11
15 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,0 1,0   3,0   3,0       8
16 (W) KS „Talar Team” Szczawa   0,0 1,5   3,0   2,0     2,5 9
17 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   1,5     1,5   1,5     3,5 8
18 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III     1,5   1,5   1,5 1,0 2,5 3,0 11
19 (D) KS „Start” Nowy Sącz     3,5   1,5 0,5 2,0   1,0 0,5 9
Razem 2,5 18,0 17,5 3,5 51,0 0,5 40,0 1,0 23,0 41,0 198
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGDAŃSKI Bogumił 1998 M 2017/2018 1255
2 GAJ Rafał 1994 M 2017/2018 468
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2017/2018 1009
4 KIEŁBASA Józef 1972 M 2017/2018 901
5 MÓL Marcin 1978 M 2017/2018 780
6 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2017/2018 492
7 NOWAK Marcin 1984 M 2017/2018 496
8 SIEDLARZ Artur 1999 M 2017/2018 488
9 TOKARZ Adam 1964 M 2017/2018 480
10 WILK Paweł 1988 M 2017/2018 470