„Semarch-Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Kluzek (tel. 509 502 662)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2019/2020 630
2 KELEBAJ Oleksij 1996 M 2018/2019 1304
3 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2019/2020 623
4 KLUZEK Sławomir 1986 M 2019/2020 662
5 RAPUTA Tomasz 1980 M 2019/2020 253
6 SUBIK Filip 1996 M 2019/2020 146
7 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2019/2020 538
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-28 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇑
2 3M 1/3 2019-10-19 10:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
3 3M 1/4 2019-10-26 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 7:7 ⇔
4 3M 1/5 2019-11-10 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
5 3M 1/6 2019-11-23 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
6 3M 1/7 2019-12-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
7 3M 1/8 2019-12-07 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III  
8 3M 1/2 2019-12-14 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
9 3M 1/9 2020-01-04 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
10 3M 1/10 2020-01-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
11 3M 1/11 2020-01-18 16:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
KS
3
RT
4
SF
5
ZK
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   3,5 2,5 2,0 2,0 10
2 (W) „Siemacha” Kraków 1,0   2,5 1,5 2,0 7
3 (D) MKS KSOS Kraków           0
Razem 1,0 3,5 5,0 3,5 4,0 17
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2019/2020 630
2 KLUZEK Sławomir 1986 M 2019/2020 662
3 RAPUTA Tomasz 1980 M 2019/2020 253
4 SUBIK Filip 1996 M 2019/2020 146
5 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2019/2020 538