„Semarch-Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Kluzek (tel. 509 502 662)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2019/2020 630
2 KELEBAJ Oleksij 1996 M 2018/2019 1304
3 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2019/2020 623
4 KLUZEK Sławomir 1986 M 2019/2020 662
5 RAPUTA Tomasz 1980 M 2019/2020 253
6 SUBIK Filip 1996 M 2019/2020 146
7 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2019/2020 538
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-28 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇑
2 3M 1/3 2019-10-19 10:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
3 3M 1/4 2019-10-26 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS Centrum Kraków 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/5 2019-11-10 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III WO:WO ↺
5 3M 1/6 2019-11-23 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
6 3M 1/7 2019-12-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇑
7 3M 1/2 2019-12-21 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3 (S) ⇓
8 3M 1/10 2020-01-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 12:2 (S) ⇓
9 3M 1/9 2020-01-12 13:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) ⇑
10 3M 1/8 2020-01-18 13:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇑
11 3M 1/11 2020-01-26 14:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇓
12 3M 2/12 2020-02-22 18:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 ⇓
13 3M 2/14 2020-03-28 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LUKS „Galux” Skrzyszów  
14 3M 2/15 2020-04-18 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice”  
15 3M 2/16 2020-05-09 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków  
16 3M 2/13 do ustalenia „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
KG
3
KS
4
RT
5
SF
6
ZK
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków II     3,5 2,5 2,0 2,0 10
2 (W) „Siemacha” Kraków 1,0     2,5 1,5 2,0 7
3 (D) MKS Centrum Kraków     3,0 1,0 1,0 2,0 7
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II             0
5 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,5 0,5 1,0   1,0 1,0 4
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III     3,5 2,5 1,0 1,0 8
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice     0,0 2,0 0,0 1,0 3
8 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów     1,0 0,5 0,0 0,5 2
9 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice     3,5 2,5 1,5 2,5 10
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków III     2,5 2,0 3,5 0,0 8
11 (W) ULKS „Lachowice”     1,5 1,5 1,5 1,5 6
12 (D) MKS „Skawa” Wadowice             0
Razem 1,5 0,5 19,5 17,0 13,0 13,5 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2019/2020 630
2 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2019/2020 623
3 KLUZEK Sławomir 1986 M 2019/2020 662
4 RAPUTA Tomasz 1980 M 2019/2020 253
5 SUBIK Filip 1996 M 2019/2020 146
6 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2019/2020 538