VI liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 13 2 41:16 86,67
2 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 15 11 4 37:18 73,33
3 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 10 1 31:7 90,91
4 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 9 9 0 27:9 100,00
5 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 15 8 7 28:29 53,33
6 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 10 7 3 24:14 70,00
7 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 8 6 2 21:10 75,00
8 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 6 3 24:11 66,67
9 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 6 6 23:23 50,00
10 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 5 5 17:21 50,00
11 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 10 5 5 16:23 50,00
12 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 4 6 19:21 40,00
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 15:22 33,33
14 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 11:19 33,33
15 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 3 2 1 6:3 66,67
16 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 2 1 7:6 66,67
17 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 2 4 8:13 33,33
18 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 2 5 14:17 28,57
19 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 2 8 17:27 20,00
20 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 8:15 16,67
21 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 5:17 16,67
22 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów II) 3 0 3 3:9 0,00
23 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 5 0 5 4:15 0,00
24 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 7 0 7 3:21 0,00
25 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 0 6 1:18 0,00
26 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 1 0 1 0:3 0,00
27 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 9 9 0 27:9 100,00
2 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 10 1 31:7 90,91
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 13 2 41:16 86,67
4 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 8 6 2 21:10 75,00
5 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 15 11 4 37:18 73,33
6 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 10 7 3 24:14 70,00
7 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 6 3 24:11 66,67
8 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 15 8 7 28:29 53,33
9 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 6 6 23:23 50,00
10 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 5 5 17:21 50,00
11 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 10 5 5 16:23 50,00
12 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 4 6 19:21 40,00
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 15:22 33,33
14 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 2 4 8:13 33,33
15 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 11:19 33,33
16 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 2 5 14:17 28,57
17 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 2 8 17:27 20,00
18 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 8:15 16,67
19 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 5:17 16,67
20 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 7 0 7 3:21 0,00
21 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 0 6 1:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 13 2 5 4 1 15,0
2 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 15 11 4 5 4 1 13,0
3 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 10 1 3 1 2 10,5
4 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 9 9 0 3 2 1 10,0
5 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 15 8 7 5 4 1 10,0
6 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 6 6 4 4 0 8,0
7 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 10 7 3 2 1 1 7,5
8 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 8 6 2 3 2 1 7,0
9 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 6 3 3 0 3 6,0
10 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 5 5 4 2 2 6,0
11 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 10 5 5 0 0 0 5,0
12 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 4 6 0 0 0 4,0
13 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 1 0 1 3,0
14 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 3 6 2 0 2 3,0
15 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 2 1 0 0 0 2,0
16 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 3 2 1 0 0 0 2,0
17 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 2 4 1 0 1 2,0
18 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 2 5 1 0 1 2,0
19 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 10 2 8 0 0 0 2,0
20 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 2 0 2 1,0
21 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 1 5 2 0 2 1,0
22 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 7 0 7 1 0 1 0,0
23 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 1 0 1 0 0 0 0,0
24 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 5 0 5 0 0 0 0,0
25 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 0 6 1 0 1 0,0
26 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0 0 0 0,0
27 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów II) 3 0 3 0 0 0 0,0
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.