II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2018-03-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-08 15:30 95 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Bronowianka” Kraków 8:2 tak
1 1 A JURCZAK Michał X KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (11:8, 11:3, 11:13, 11:9) 1:0
2 2 C PELCZAR Dawid W KUZMENKO Hrihorii 3:2 (11:6, 11:6, 2:11, 5:11, 11:8) 2:0
3 1 B WIŚNIEWSKI Karol Y KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (11:3, 10:12, 8:11, 9:11) 2:1
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z GÓRECKI Wojciech 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:5) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 8:11, 11:7) 4:1
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W GÓRECKI Wojciech
KUZMENKO Hrihorii
3:1 (11:9, 15:13, 9:11, 11:9) 5:1
7 1 A JURCZAK Michał Y KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:6) 6:1
8 2 C PELCZAR Dawid Z GÓRECKI Wojciech 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 3:11) 6:2
9 1 B WIŚNIEWSKI Karol X KARMOLIŃSKI Maciej 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 7:2
10 2 D ANTOSIAK Daniel W KUZMENKO Hrihorii 3:1 (6:11, 11:2, 11:9, 11:6) 8:2
2018-03-18 18:30 96 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 1:0
2 2 C GAIK Krystian W KOLASA Szymon 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 1:1
3 1 B KOSMAL Dawid Y KLAG Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 1:11, 11:9) 2:1
4 2 D ROZUM Dawid Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 2:2
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
ROZUM Dawid
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 5:11) 2:3
6 2 C GAIK Krystian
KOSMAL Dawid
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (8:11, 6:11, 15:13, 9:11) 2:4
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y KLAG Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 3:4
8 2 C GAIK Krystian Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) 3:5
9 1 B KOSMAL Dawid X CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:9, 2:11, 12:10, 20:18) 4:5
10 2 D ROZUM Dawid W KOLASA Szymon 0:3 (8:11, 12:14, 2:11) 4:6
2018-03-10 14:00 97 PKS „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 8:2 tak
1 1 A CYRNEK Piotr X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:8, 8:11) 0:1
2 2 C CZERNIK Mateusz W JANIK Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 1:1
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y CHYC Tomasz 3:1 (11:4, 11:5, 7:11, 13:11) 2:1
4 2 D DZIUKIEWICZ Kamil Z PETKA Krzysztof 3:2 (11:8, 3:11, 2:11, 11:4, 11:5) 3:1
5 1 A CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
3:2 (7:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:8) 4:1
6 2 C DZIUKIEWICZ Kamil
CZERNIK Mateusz
W PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 5:1
7 1 A CYRNEK Piotr Y CHYC Tomasz 3:0 (13:11, 11:4, 11:5) 6:1
8 2 C CZERNIK Mateusz Z PETKA Krzysztof 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 11:6) 7:1
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X BIAŁCZYK Łukasz 3:2 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 11:5) 8:1
10 2 D DZIUKIEWICZ Kamil W JANIK Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 8:2
14 | 15 | 16 | 17 | 18
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.