LKS „Uran” Łukowica (M)
Klub: LKS „Uran” Łukowica
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska w Przyszowej
Przyszowa 605
34-604 Łukowica
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Bodziony (tel. 607 750 415)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2018/2019 2125
2 DZIEDZIC Marta 1969 K 2018/2019 1633
3 GIERA Paweł 1983 M 2018/2019 1993
4 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 2018/2019 2404
5 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M brak 2359
6 MALINOWSKI Dawid 1995 M 2018/2019 2633
7 OPOKA Krzysztof 1993 M 2018/2019 1990
8 PANCERZ Tomasz 1993 M 2017/2018 2126
9 SYWAŁA Dawid 2000 M 2018/2019 1995
10 SYWAŁA Sławomir 1976 M 2017/2018 1997
11 SZYMAŃSKI Jakub 2001 M 2018/2019 2148
12 WADOWSKI Krzysztof 2002 M 2018/2019 2360
13 WOŹNIAK Agnieszka 1982 K 2016/2017 1992
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 1:13 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-06 18:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 12:2 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 6:8 (S) ⇑
4 5NS 1/5 2018-11-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 4:10 (S) ⇑
5 5NS 1/4 2018-11-18 16:00 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
6 5NS 1/6 2018-11-25 17:00 LKS „Uran” Łukowica - LUKS „Lipie” Lipie  
7 5NS 1/7 2018-12-02 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Uran” Łukowica  
8 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa I  
9 5NS 1/9 2018-12-14 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Uran” Łukowica  
10 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
DM
3
GP
4
JS
5
ŁB
6
MD
7
SD
8
WK
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 3,5 0,5 3,0 3,5     2,5   13
2 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 3,5 1,5   2,5 1,0   3,5   12
3 (W) LKS „Binarowa” Binarowa   3,5 0,5 2,5     1,5   8
4 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 3,0     3,5   0,0 3,5 0,0 10
Razem 10,0 5,5 3,5 12,0 1,0 0,0 11,0 0,0 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2018/2019 2125
2 DZIEDZIC Marta 1969 K 2018/2019 1633
3 GIERA Paweł 1983 M 2018/2019 1993
4 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 2018/2019 2404
5 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M brak 2359
6 MALINOWSKI Dawid 1995 M 2018/2019 2633
7 SYWAŁA Dawid 2000 M 2018/2019 1995
8 WADOWSKI Krzysztof 2002 M 2018/2019 2360