LKS „Orzeł” Wojnarowa II (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 2018/2019 974
2 KAWKA Maciej 1974 M 2018/2019 2495
3 LIGĘZA Julia 2006 K 2018/2019 1523
4 ŁATKA Tomasz 1972 M 2018/2019 325
5 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 2018/2019 1129
6 NOWAK Rafał 2000 M 2018/2019 1340
7 OBRZUT Jakub 2004 M 2018/2019 2192
8 OBRZUT Tomasz 1972 M 2018/2019 497
9 SZCZEPANEK Wojciech 2000 M 2018/2019 1181
10 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 2018/2019 2593
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/2 2018-10-06 18:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 12:2 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2018-10-20 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 2:12 (S) ⇓
3 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 10:4 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2018-11-07 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2018-11-24 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orzeł” Wojnarowa II  
6 5NS 1/7 2018-12-01 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II  
7 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II  
8 5NS 1/9 2018-12-15 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II  
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II  
10 5NS 1/11 2019-01-19 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
ŁT
3
ŁA
4
OJ
5
OT
6
ŻS
1 (W) LKS „Uran” Łukowica 0,0 1,0 1,0   0,0 0,0 2
2 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów II 2,0 0,0     0,0 0,0 2
3 (W) LUKS „Lipie” Lipie   1,0 1,5   1,5 0,0 4
4 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1
Razem 3,0 2,0 2,5 0,0 1,5 0,0 9
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KAWKA Maciej 1974 M 2018/2019 2495
2 ŁATKA Tomasz 1972 M 2018/2019 325
3 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 2018/2019 1129
4 OBRZUT Jakub 2004 M 2018/2019 2192
5 OBRZUT Tomasz 1972 M 2018/2019 497
6 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 2018/2019 2593