KS „Start” Nowy Sącz II (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJDOSZ Jakub 1996 M 2016/2017 460
2 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
3 GWIŻDŻ Jerzy 1962 M 2016/2017 1105
4 IWANIEC Bartłomiej 2004 M 2018/2019 2097
5 KULCZYK Rafał 1981 M 2018/2019 1934
6 LEŚNIAK Kamil 2005 M 2018/2019 2611
7 PARAIS Leszek 1969 M 2018/2019 917
8 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
9 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
10 SAŁEK Piotr 1977 M 2018/2019 918
11 SZMYD Maciej 1976 M 2018/2019 302
12 TROJAN Marek 1981 M 2018/2019 2384
13 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018
14 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 2017/2018 323
15 ŻDŻARSKI Wojciech 1996 M 2016/2017 1100
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 1:13 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:2 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:11 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2018-11-13 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz II 11:3 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2018-12-01 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II  
7 5NS 1/8 2018-12-09 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
8 5NS 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II  
9 5NS 1/10 2019-01-13 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I  
10 5NS 1/11 2019-01-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Start” Nowy Sącz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
IB
2
KR
3
LK
4
PL
5
PA
6
PK
7
SP
8
TM
9
TD
1 (D) LKS „Uran” Łukowica 0,0   0,0       1,0 0,0   1
2 (D) LKS „Binarowa” Binarowa       3,0 3,0 3,0     3,0 12
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa II     0,5 3,5 3,5     3,5   11
4 (D) MKS „Radość” Gorlice II       2,5 3,5 3,5   2,5   12
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III   1,5   0,5   1,0   0,0   3
Razem 0,0 1,5 0,5 9,5 10,0 7,5 1,0 6,0 3,0 39
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 IWANIEC Bartłomiej 2004 M 2018/2019 2097
2 KULCZYK Rafał 1981 M 2018/2019 1934
3 LEŚNIAK Kamil 2005 M 2018/2019 2611
4 PARAIS Leszek 1969 M 2018/2019 917
5 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
6 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
7 SAŁEK Piotr 1977 M 2018/2019 918
8 TROJAN Marek 1981 M 2018/2019 2384
9 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018