KS „Start” Nowy Sącz II (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
2 IWANIEC Bartłomiej 2004 M 2018/2019 2097
3 KULCZYK Rafał 1981 M 2018/2019 1934
4 LEŚNIAK Kamil 2005 M 2018/2019 2611
5 PARAIS Leszek 1969 M 2018/2019 917
6 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
7 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
8 SAŁEK Piotr 1977 M 2018/2019 918
9 SZMYD Maciej 1976 M 2018/2019 302
10 TROJAN Marek 1981 M 2018/2019 2384
11 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 1:13 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:2 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:11 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2018-11-13 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz II 11:3 (S) ⇓
6 5NS 1/8 2018-12-09 15:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 6:8 (S) ⇓
7 5NS 1/7 2018-12-14 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:5 (S) ⇓
8 5NS 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II 13:1 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2019-01-13 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2019-01-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Start” Nowy Sącz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GD
2
IB
3
KR
4
LK
5
PL
6
PA
7
PK
8
SP
9
TM
10
TD
1 (D) LKS „Uran” Łukowica   0,0   0,0       1,0 0,0   1
2 (D) LKS „Binarowa” Binarowa         3,0 3,0 3,0     3,0 12
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa II       0,5 3,5 3,5     3,5   11
4 (D) MKS „Radość” Gorlice II         2,5 3,5 3,5   2,5   12
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III     1,5   0,5   1,0   0,0   3
6 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów II 2,5       0,0   3,5   0,0   6
7 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II       0,0 2,5     0,5 2,0   5
8 (W) LUKS „Lipie” Lipie   0,0   0,0       0,0 1,0   1
9 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I     1,0 0,0 0,0     0,0 0,0   1
Razem 2,5 0,0 2,5 0,5 12,0 10,0 11,0 1,5 9,0 3,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARDOŃ Danuta 1974 K 2018/2019 314
2 IWANIEC Bartłomiej 2004 M 2018/2019 2097
3 KULCZYK Rafał 1981 M 2018/2019 1934
4 LEŚNIAK Kamil 2005 M 2018/2019 2611
5 PARAIS Leszek 1969 M 2018/2019 917
6 PASEK Adrian 2000 M 2018/2019 1772
7 PASEK Kamil 2003 M 2018/2019 1849
8 SAŁEK Piotr 1977 M 2018/2019 918
9 TROJAN Marek 1981 M 2018/2019 2384
10 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2018/2019 1018