KS „Talar Team” Szczawa (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Talar (tel. 506 100 820)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-18 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇑
2 4W 1/2 2016-10-02 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Talar Team” Szczawa 12:2 (S) ⇓
3 4W 1/4 2016-10-23 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇓
4 4W 1/6 2016-11-13 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇓
5 4W 1/5 2016-11-24 19:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:7 (S) ⇔
6 4W 1/3 2016-11-25 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
7 4W 1/7 2016-11-27 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - KS „Talar Team” Szczawa 2:12 (S) ⇑
8 4W 1/8 2016-12-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/11 2017-01-14 16:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇓
10 4W 1/9 2017-01-16 19:00 UKS SP 1 Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa 5:9 (S) ⇑
11 4W 1/10 2017-01-19 16:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/12 2017-01-22 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇑
13 4W 1/13 2017-01-28 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇓
14 4W 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 2:12 (S) ⇓
15 4W 2/15 2017-02-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 6:8 (S) ⇓
16 4W 2/17 2017-03-05 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - GSWAL „Bogdański” Grybów 5:9 (S) ⇓
17 4W 2/16 2017-03-05 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
18 4W 2/18 2017-03-26 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇓
19 4W 2/19 2017-04-02 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DK
2
JB
3
KR
4
MR
5
NA
6
OA
7
SJ
8
TK
9
TP
1 (D) LKS „Vocovia” Wokowice   2,0       3,5 1,0 3,5   10
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz   0,0       1,0 0,0 1,0   2
3 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 0,0 0,0       2,5 1,0 2,5   6
4 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,5       2,0 0,5 2,0   6
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 0,0 1,0       3,0   3,0   7
6 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn   2,0       3,5 0,0 1,5   7
7 (W) TG „Sokół” Brzesko II   3,0       3,5 2,0 3,5   12
8 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   2,0       2,0 0,0 3,0   7
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   1,0       1,5 0,0 3,5   6
10 (W) UKS SP 1 Tarnów   2,0       2,5 1,0 3,5   9
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III   1,0       2,5 0,0 3,5   7
12 (D) MKS „Radość” Gorlice   2,5   0,5   2,5   2,5   8
13 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów   1,5 1,5   0,0 1,0   2,0   6
14 (D) KS „Start” Nowy Sącz   0,0         0,0 2,0 0,0 2
15 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I   2,0       0,0 1,0 3,0   6
16 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów   1,0       0,5 0,0 3,5   5
17 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III   2,0       2,0 0,0 3,0   7
18 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0 2,5       1,0 1,5     5
19 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra         1,5 2,5 1,0   0,0 5
Razem 0,0 27,0 1,5 0,5 1,5 37,0 9,0 46,5 0,0 123
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUTKA Karolina 1992 K 2017/2018 317
2 JANIK Bartosz 1988 M 2017/2018 12
3 KULEWICZ Radosław 1988 M 2016/2017 11
4 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998 M 2016/2017 1220
5 NIEĆ Andrzej 1984 M 2017/2018 14
6 OPYD Artur 1996 M 2017/2018 59
7 SOPATA Jan 1999 M 2017/2018 1221
8 TALAR Konrad 1991 M 2016/2017 9
9 TALAR Paweł 1971 M 2017/2018 29