MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2016-09-25 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - MKS „Radość” Gorlice 9:5 (S) ⇓
2 4W 1/2 2016-10-02 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:8 (S) ⇓
3 4W 1/3 2016-10-13 19:00 UKS SP 1 Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/4 2016-10-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 7:7 (S) ⇔
5 4W 1/5 2016-11-02 19:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
6 4W 1/6 2016-11-13 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) ⇑
7 4W 1/7 2016-11-19 17:00 MKS „Radość” Gorlice - GSWAL „Bogdański” Grybów 7:7 (S) ⇔
8 4W 1/8 2016-12-04 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) ⇑
9 4W 1/9 2016-12-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇑
10 4W 1/10 2016-12-15 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice 4:10 (S) ⇑
11 4W 1/11 2017-01-15 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Orzeł” Wojnarowa 10:4 (S) ⇑
12 4W 1/12 2017-01-22 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇓
13 4W 1/13 2017-01-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
15 4W 2/15 2017-02-23 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇓
16 4W 2/16 2017-03-05 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 11:3 (S) ⇓
17 4W 2/18 2017-03-26 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Talar Team” Szczawa 9:5 (S) ⇑
18 4W 2/17 2017-04-08 17:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 8:6 (S) ⇑
19 4W 2/20 2017-04-19 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GG
3
JN
4
ŁJ
5
MK
6
PM
7
PP
8
PP
9
WM
10
WD
11
WK
12
WM
13
WJ
1 (W) TG „Sokół” Brzesko II   0,0       1,5       2,5     1,0 5
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II         0,0 3,5 1,5           1,0 6
3 (W) UKS SP 1 Tarnów           2,5       3,5 1,0   0,0 7
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 3,5 0,0       2,5           1,0   7
5 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 2,5     1,5   1,5       1,5       7
6 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,5     1,5   3,5     1,5         9
7 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów 0,5     3,5   1,5       1,5       7
8 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 3,5     2,5   3,5       2,5       12
9 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,5     2,5   1,5       3,5       9
10 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn       3,5   3,0   0,5   3,0       10
11 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 2,0     3,0   2,0       3,0       10
12 (W) KS „Talar Team” Szczawa 1,0     2,0   1,0       2,0       6
13 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 1,5     2,5   1,5     1,5         7
14 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 2,5 0,0   2,5   2,0               7
15 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów 2,5   0,5 2,5   0,5               6
16 (W) KS „Start” Nowy Sącz     0,0 1,5   1,5             0,0 3
17 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,0   1,0 2,5   2,5               9
18 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 2,5     1,5   2,0       2,0       8
19 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5     2,5   1,0 0,0 0,0           7
Razem 32,5 0,0 1,5 35,5 0,0 38,5 1,5 0,5 3,0 25,0 1,0 1,0 2,0 142
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2018/2019 107
2 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2018/2019 1073
3 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2017/2018 182
4 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2018/2019 32
5 MAJCHRYCZ Karol 1969 M 2017/2018 41
6 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2018/2019 108
7 PIOTROWSKI Piotr 1972 M 2016/2017 111
8 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2018/2019 31
9 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
10 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2018/2019 115
11 WOŹNIAK Kazimierz 1960 M 2017/2018 2028
12 WOŹNIAK Marcin 1993 M 2016/2017 110
13 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2018/2019 1074