IV liga mężczyzn wschód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2019-09-29 11:00 1 LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) tak
2019-10-16 19:00 2 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 (S) tak
2019-09-29 11:00 3 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) tak
2019-09-27 18:00 4 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) tak
2019-09-29 11:00 5 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3 (S) tak
2019-09-29 11:00 6 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2019-10-05 16:30 7 „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) tak
2019-10-06 13:00 8 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) tak
2019-10-04 17:30 9 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Start” Nowy Sącz 0:14 (S) tak
2019-10-04 18:00 10 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) tak
2019-10-05 17:00 11 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) tak
2020-01-16 18:00 12 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:0 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2019-10-20 11:00 13 LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2 (S) tak
2019-10-20 11:00 14 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) tak
2019-10-17 18:00 15 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) tak
2020-01-18 15:00 16 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) tak
2019-10-20 11:00 17 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10 (S) tak
2019-10-19 11:00 18 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2019-10-26 16:30 19 „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) tak
2019-10-27 11:00 20 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) tak
2019-10-27 11:00 21 KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11 (S) tak
2019-10-25 18:00 22 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) tak
2019-10-27 15:00 23 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) tak
2019-10-25 18:00 24 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2019-11-08 18:00 25 UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3 (S) tak
2019-11-11 11:00 26 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10 (S) tak
2019-11-10 10:00 27 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) tak
2019-11-10 11:00 28 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) tak
2019-11-10 11:00 29 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 4:10 (S) tak
2019-11-06 19:00 30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2019-11-24 16:30 31 „Mikulec” Grybów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) tak
2019-11-24 11:00 32 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5 (S) tak
2019-11-24 11:00 33 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8 (S) tak
2019-11-22 18:00 34 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 (S) tak
2019-11-23 17:00 35 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) tak
2019-11-24 11:00 36 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2019-12-01 11:00 37 MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów 11:3 (S) tak
2019-12-22 15:00 38 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) tak
2019-12-01 11:00 39 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) tak
2019-11-29 19:00 40 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) tak
2019-11-29 18:00 41 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) tak
2019-12-01 15:00 42 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2019-12-07 16:30 43 „Mikulec” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) tak
2019-12-22 09:30 44 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) tak
2019-12-08 10:00 45 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 (S) tak
2019-12-06 18:00 46 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7 (S) tak
2019-12-08 11:00 47 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) tak
2019-12-08 11:00 48 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2020-01-03 18:00 49 LKS „Dobrzanka” Dobra - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) tak
2020-01-04 11:00 50 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) tak
2020-01-10 18:00 51 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8 (S) tak
do ustalenia 52 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice
2020-01-05 11:00 53 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) tak
2020-01-04 15:30 54 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2020-01-11 16:30 55 „Mikulec” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) tak
2020-01-22 19:00 56 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S)
2020-01-15 15:00 57 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:2
2020-01-12 11:00 58 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) tak
2020-01-11 13:00 59 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) tak
2020-01-11 16:00 60 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 3:11 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
2020-01-19 11:00 61 UKS „Płomień” Limanowa II - „Mikulec” Grybów 10:4 (S) tak
2020-01-17 18:00 62 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 7:7 (S) tak
2020-01-19 16:00 63 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) tak
2020-01-18 10:00 64 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno IV 9:5 (S) tak
2020-01-19 11:00 65 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) tak
2020-01-19 11:00 66 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) tak
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy