Jagoda Chwojko
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 2004-01-06
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 18:00
19. „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7
1   A GALA Bartłomiej W CHWOJKO Jagoda 3:0 (13:11, 11:8, 12:10) ⇓
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X WOLAŃCZYK Paweł
CHWOJKO Jagoda
3:2 (4:11, 11:6, 6:11, 11:8, 11:6) ⇓
8   B KUĆ Grzegorz W CHWOJKO Jagoda 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇓
12   C GALA Dawid W CHWOJKO Jagoda 3:0 (12:10, 11:5, 11:2) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 10:00
20. KS „Bronowianka” Kraków VI - TKKF Dobczyce 9:1
1   A CHWOJKO Jagoda X NOWAK Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
4   A SKUBA Emilia
CHWOJKO Jagoda
X NOWAK Jakub
BAJER Emilia
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
6   A CHWOJKO Jagoda Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
10   A CHWOJKO Jagoda Y BAJER Grzegorz 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10
1   A CHWOJKO Jagoda W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
5   A SKUBA Emilia
CHWOJKO Jagoda
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (1:11, 11:7, 9:11, 11:13) ⇓
7   A CHWOJKO Jagoda X STOLARCZYK Marcin 2:3 (5:11, 11:6, 7:11, 11:9, 8:11) ⇓
11   A CHWOJKO Jagoda Y WOJTOŃ Przemysław 2:3 (11:9, 10:12, 6:11, 11:5, 2:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00
57. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków VI 9:1
1   A PIESZCZEK Włodzimierz X CHWOJKO Jagoda 3:1 (11:2, 3:11, 11:7, 11:3) ⇓
5   B FERDEK Marek X CHWOJKO Jagoda 3:2 (8:11, 11:5, 7:11, 11:5, 11:5) ⇓
9   C GUMULA Marcin X CHWOJKO Jagoda 3:1 (11:5, 7:11, 11:1, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1774 FERDEK Marek 1968
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2024 GUMULA Marcin 1975
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1824 NOWAK Jakub 2007
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983