UKS „Rokicie” Szczytniki II (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 2018/2019 1626
2 GAJ Julia 2010 K 2018/2019 2416
3 GAJ Milena 2008 K 2018/2019 1625
4 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 2018/2019 2436
5 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 2018/2019 2393
6 KACZMARCZYK Julita 2006 K 2018/2019 2570
7 KOSTUCH Gabriela 2009 K 2018/2019 2103
8 MIROCHNA Klaudia 2006 K 2018/2019 2572
9 RUDZKA Oliwia 2005 K 2018/2019 2584
10 SKOWRONEK Amelia 2009 K 2018/2019 2394
11 SKOWRONEK Anna 2005 K 2018/2019 2577
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-10-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/3 2018-10-20 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-10-25 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki II ^A  
5 5K 1/5 2018-11-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/6 2018-11-24 16:00 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/8 2018-11-29 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1:13 (S) ⇓
8 5K 1/7 2018-12-01 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków V 0:14 (S) ⇓
9 5K 1/9 2018-12-15 17:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) ⇓
10 5K 1/11 2019-01-19 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
11 5K 1/12 2019-02-02 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - PKS „Porta” Kraków II  
12 5K 1/13 2019-02-09 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FA
2
GJ
3
GM
4
JK
5
JW
6
KJ
7
KG
8
RO
9
SA
10
SA
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,0     0,0 0,0   0,0   0,0 0,0 1
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0   0,0         0,0   0,0 0
3 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0     0,0   0,0       0,0 0
5 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0   3,0       0,0 1,0   1,0 5
6 (W) TKKF Dobczyce 1,0   2,0   0,0   0,0       3
7 (D) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II       1,0 0,0   0,0 0,0   0,0 1
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   0,0   0,0       0,0 0,0   0
9 (W) UKS „Gryf” Gdów III   0,0     0,0 0,0 0,0   0,0   0
Razem 2,0 0,0 5,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 10
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 2018/2019 1626
2 GAJ Julia 2010 K 2018/2019 2416
3 GAJ Milena 2008 K 2018/2019 1625
4 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 2018/2019 2436
5 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 2018/2019 2393
6 KACZMARCZYK Julita 2006 K 2018/2019 2570
7 KOSTUCH Gabriela 2009 K 2018/2019 2103
8 RUDZKA Oliwia 2005 K 2018/2019 2584
9 SKOWRONEK Amelia 2009 K 2018/2019 2394
10 SKOWRONEK Anna 2005 K 2018/2019 2577