„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
5 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
6 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
7 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
8 MATYASIK Mikołaj 2009 M brak 2136
9 OSIKA Janusz 1988 M 2018/2019 809
10 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
11 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178
12 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 12:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇓
3 3M 1/4 2018-10-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków  
4 3M 1/5 2018-11-10 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II  
5 3M 1/6 2018-11-24 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków  
6 3M 1/7 2018-12-01 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
7 3M 1/8 2018-12-08 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków  
8 3M 1/9 2018-12-15 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III  
9 3M 1/10 2019-01-13 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków  
10 3M 1/11 2019-01-19 18:00 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów  
11 3M 1/3 do ustalenia „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
GD
3
KG
4
RJ
5
WB
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0   0,0 0,0 0,0 0
2 (W) ULKS „Lachowice”   3,5 0,0 1,5 1,0 6
Razem 0,0 3,5 0,0 1,5 1,0 6
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
2 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
3 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
4 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
5 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006