„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
5 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
6 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
7 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
8 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
9 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2018/2019 2136
10 OCHALIK Konrad 2008 M 2018/2019 2677
11 OSIKA Janusz 1988 M 2018/2019 809
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178
14 RESZKA Adam 2009 M 2018/2019 2177
15 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
16 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 12:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇓
3 3M 1/4 2018-10-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇑
4 3M 1/6 2018-11-24 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/7 2018-12-01 16:30 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/8 2018-12-08 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) ⇑
7 3M 1/3 2018-12-12 19:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇓
8 3M 1/9 2018-12-15 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/5 2018-12-20 19:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇑
10 3M 1/10 2019-01-13 18:00 KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 10:4 (S) ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 12:00 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 7:7 (S) ⇔
12 3M 2/12 2019-02-22 20:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇑
13 3M 2/13 2019-03-16 16:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
14 3M 2/14 2019-04-04 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Siemacha” Kraków 11:3 (S) ⇓
15 3M 2/15 2019-04-12 18:00 MKS KSOS Kraków - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
16 3M 2/16 2019-04-13 16:00 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CJ
3
GD
4
GJ
5
KG
6
RJ
7
WB
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   0,0     0,0 0,0 0,0 0
2 (W) ULKS „Lachowice”     3,5   0,0 1,5 1,0 6
3 (W) UKS „Płomień” Limanowa II     1,5 2,0 1,5 3,5 2,5 11
4 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     3,0   0,5 1,0 0,5 5
5 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     3,0 2,5   1,0 0,5 7
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice     3,5 3,5   2,5 0,5 10
7 (D) MKS KSOS Kraków     3,5 2,0   0,5 0,0 6
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków III     3,5 2,0   2,5 1,0 9
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     2,5 2,5   3,5 0,5 9
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków II       3,0 0,0 0,0 1,0 4
11 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów     3,5 1,0   1,5 1,0 7
12 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     3,0 2,5   2,0 0,5 8
13 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0   3,5 3,5   0,0   7
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice     0,0 2,0 0,0 1,0 0,0 3
15 (W) MKS KSOS Kraków       2,5 1,5 1,5 1,5 7
16 (D) ULKS „Lachowice”     3,5   0,0 2,5 0,0 6
Razem 0,0 0,0 37,5 29,0 3,5 24,5 10,5 105
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
5 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
6 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006