MKS KSOS Kraków (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONSTANTYN Paweł 1983 M 2018/2019 898
2 KUBIC Marcin 1996 M 2018/2019 588
3 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2018/2019 1416
4 PEREK Nikodem 2000 M 2018/2019 909
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 2018/2019 1908
6 RAJTAR Marek 1997 M 2018/2019 4
7 ROBAK Wiktor 2002 M 2018/2019 1850
8 STOCHEL Adam 2006 M 2018/2019 1641
9 UTYLSKI Filip 1982 M 2018/2019 1
10 UTYLSKI Kornel 2008 M 2018/2019 1873
11 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2018/2019 894
12 ZAJĄC Jacek 2000 M 2018/2019 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇓
3 3M 1/4 2018-10-26 18:00 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2 (S) ⇑
4 3M 1/5 2018-11-17 16:00 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 (S) ⇓
5 3M 1/7 2018-12-01 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
6 3M 1/3 2018-12-12 19:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇑
7 3M 1/9 2018-12-15 13:00 MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇓
8 3M 1/8 2018-12-19 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇑
9 3M 1/10 2019-01-13 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/6 2019-01-15 17:30 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12 (S) ⇑
12 3M 2/12 2019-02-23 16:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇑
13 3M 2/13 2019-03-23 14:30 MKS KSOS Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 (S) ⇓
14 3M 2/14 2019-03-30 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS KSOS Kraków 10:4 (S) ⇓
15 3M 2/15 2019-04-12 18:00 MKS KSOS Kraków - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
16 3M 2/16 2019-04-27 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KP
2
PN
3
RA
4
RW
5
SA
6
UF
7
WM
8
ZJ
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice   3,0       2,0 0,5 0,5 6
2 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 1,0 0,0     1,0 0,0   2
3 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów 3,5 2,5 2,5     3,5     12
4 (D) ULKS „Lachowice” 2,0 0,0 1,0     2,0 1,0   6
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 2,5 2,5 1,0     3,0 0,0   9
6 (W) „Siemacha” Kraków 2,0 1,0 2,0     2,5 0,5   8
7 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,0 0,0 1,0     3,0 0,0   6
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0 2,0 3,0     2,0   0,0 9
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5 2,5 1,0     1,0     7
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 1,5 1,5 0,5     2,5     6
11 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5   2,5     3,5 2,5   12
12 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2,0 2,0 3,5     1,0 0,5   9
13 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0 0,0 1,0     0,0 0,0   3
14 (W) ULKS „Lachowice”     1,0 0,5   2,5 0,0   4
15 (D) „Siemacha” Kraków 3,0 1,0 2,0     1,0 0,0   7
16 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0 2,5 1,0   0,0 1,5 0,0   6
Razem 29,5 21,5 23,0 0,5 0,0 32,0 5,0 0,5 112
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONSTANTYN Paweł 1983 M 2018/2019 898
2 PEREK Nikodem 2000 M 2018/2019 909
3 RADEK Arkadiusz 1994 M 2018/2019 1908
4 ROBAK Wiktor 2002 M 2018/2019 1850
5 STOCHEL Adam 2006 M 2018/2019 1641
6 UTYLSKI Filip 1982 M 2018/2019 1
7 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2018/2019 894
8 ZAJĄC Jacek 2000 M 2018/2019 1060