UKS „Zarabie” Myślenice (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
2 DUDZIAK Damian 1995 M 2018/2019 210
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
4 GDULA Adam 1977 M 2018/2019 2140
5 KUZIO Maciej 2005 M 2018/2019 1504
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2018/2019 523
7 OSTANEK Michał 1998 M 2017/2018 514
8 SZLACHETKA Jakub 1993 M 2017/2018 524
9 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 2018/2019 669
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2018/2019 668
11 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2018/2019 525
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 (S) ⇑
2 3M 1/2 2018-10-06 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
3 3M 1/3 2018-10-19 20:30 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8 ⇑
4 3M 1/4 2018-10-27 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III  
5 3M 1/5 2018-11-11 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice  
6 3M 1/6 2018-11-24 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków  
7 3M 1/7 2018-12-01 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice  
8 3M 1/8 2018-12-08 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków II  
9 3M 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice  
10 3M 1/10 2019-01-12 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
11 3M 1/11 2019-01-19 16:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
GA
3
ŚP
4
ZD
1 (W) „Siemacha” Kraków 3,5 3,5 3,5 3,5 14
2 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów 1,5 3,5 3,5 2,5 11
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków II         0
Razem 5,0 7,0 7,0 6,0 25
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIAK Damian 1995 M 2018/2019 210
2 GDULA Adam 1977 M 2018/2019 2140
3 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 2018/2019 669
4 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2018/2019 525