TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 BAŁUSZEK Marcin 1995 M 2017/2018 1282
3 FRĄCZEK Artur 1971 M 2017/2018 923
4 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2017/2018 924
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
6 KOPEĆ Jan 1951 M 2017/2018 1175
7 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2017/2018 1789
8 NOWORYTA Anna 1981 K 2017/2018 928
9 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 2017/2018 927
10 NYCZ Bartosz 1999 M 2016/2017 929
11 POTOCKI Adam 1975 M 2017/2018 926
12 REJDYCH Marek 1959 M 2017/2018 1158
13 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
14 SUCHERSKA Kamila 1999 K 2016/2017 1348
15 TOMSIA Sławomir 1979 M 2017/2018 2447
16 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
17 WÓJCIK Jan 1959 M 2017/2018 1283
18 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967
19 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2017/2018 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0 (S) ⇓
2 5K 1/2 2017-10-10 18:00 KS „Górnik” Wieliczka II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 WO ⇑
3 5K 1/3 2017-10-15 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇑
4 5K 1/4 2017-10-22 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 (S) ⇓
5 5K 1/5 2017-11-12 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/6 2017-11-17 18:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇓
7 5K 1/7 2017-11-26 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:4 (S) ⇑
8 5K 1/8 2017-12-03 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇓
9 5K 1/9 2017-12-09 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-12-16 11:00 PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2 (S) ⇓
11 5K 1/11 2018-01-14 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-21 11:00 LKS „Wisła” Rząska - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇓
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II 3:11 (S) ⇓
14 5K 2/14 2018-02-26 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 (S) ⇑
15 5K 2/16 2018-03-10 13:00 MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 (S) ⇑
16 5K 2/17 2018-03-18 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4 (S) ⇑
17 5K 2/18 2018-04-07 18:00 „Siemacha” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇓
18 5K 2/19 2018-04-20 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇑
19 5K 2/20 2018-05-06 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BM
3
GZ
4
KM
5
SK
6
TS
7
WM
8
WJ
9
ZP
1 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,0 0,0 0,0           0
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka II                   0
3 (D) „Q Team” Kraków       2,0 3,0   3,5   2,5 11
4 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5     1,0 1,0   1,5     5
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków V     1,0 1,5     2,5   1,0 6
6 (W) PKS „Porta” Kraków I       0,0     0,0 0,0 1,0 1
7 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki       2,0 3,0   2,5   2,5 10
8 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice       1,5 1,5   0,5   0,5 4
9 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II       0,5 2,5   1,0   1,0 5
10 (W) PKS „Porta” Kraków II       0,0 1,0   1,0   0,0 2
11 (D) MKS KSOS Kraków III       2,5     3,5 2,5 2,5 11
12 (W) LKS „Wisła” Rząska       0,5 0,5   0,0   0,0 1
13 (D) „Siemacha” Kraków II     1,0 0,0       1,0 1,0 3
14 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki       0,5 2,5   3,0   2,0 8
15 (W) MKS KSOS Kraków III       3,5   3,5 3,5   3,5 14
16 (D) KS „Górnik” Wieliczka II       2,5   1,5 3,5 1,0 1,5 10
17 (W) „Siemacha” Kraków II       0,0   1,5 1,5 0,0 1,0 4
18 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III         1,0 2,5 2,5   2,0 8
Razem 1,5 0,0 2,0 18,0 16,0 9,0 30,0 4,5 22,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 BAŁUSZEK Marcin 1995 M 2017/2018 1282
3 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
4 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2017/2018 1789
5 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
6 TOMSIA Sławomir 1979 M 2017/2018 2447
7 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
8 WÓJCIK Jan 1959 M 2017/2018 1283
9 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967