LZS „Solidarni” Mędrzechów I (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół w Mędrzechowie
33-221 Mędrzechów 440
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-09-30 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:3 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇑
4 4W 1/4 2017-10-21 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LUKS „Lipie” Lipie 12:2 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 8:6 (S) ⇓
6 4W 1/6 2017-11-18 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Talar Team” Szczawa 13:1 (S) ⇑
7 4W 1/8 2017-12-02 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - KS „Turbacz” Mszana Dolna 12:2 (S) ⇑
8 4W 1/9 2017-12-16 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 9:5 (S) ⇓
9 4W 1/10 2017-12-16 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 (S) ⇑
10 4W 1/7 2017-12-30 16:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 4:10 (S) ⇑
11 4W 1/11 2018-01-15 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
12 4W 1/12 2018-01-21 16:00 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 10:4 (S) ⇓
13 4W 1/13 2018-01-27 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 13:1 (S) ⇑
14 4W 2/14 2018-02-25 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 6:8 (S) ⇑
15 4W 2/16 2018-03-04 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 4:10 (S) ⇑
16 4W 2/17 2018-03-17 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LUKS „Galux” Skrzyszów II 9:5 (S) ⇑
17 4W 2/19 2018-04-21 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - TG „Sokół” Brzesko 2:12 (S) ⇓
18 4W 2/18 2018-04-28 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇑
19 4W 2/20 2018-05-05 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FK
2
GD
3
JD
4
KK
5
OTJ
6
SA
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 2,5 3,5     1,5 11
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,5 2,0 2,5   3,0 2,0 11
3 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5 1,0 3,5   0,5 2,5 11
4 (D) LUKS „Lipie” Lipie 3,5 3,5 3,5     1,5 12
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,0 1,0 2,0     1,0 6
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,5 2,5 3,5     3,5 13
7 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 3,5 3,0 3,5   2,0   12
8 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0 1,0 1,0   1,0   5
9 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 2,0 3,5 3,5   2,0   11
10 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,0 1,5 3,0   0,0 2,5 10
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5 1,0 0,0   1,5 1,0 7
12 (W) TG „Sokół” Brzesko 3,0 0,0 0,0   0,0 1,0 4
13 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,5 3,5 3,5     3,5 13
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5 2,5     1,5 0,5 8
15 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,5 2,5 2,5     2,5 10
16 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5   1,5   2,5 2,5 9
17 (D) TG „Sokół” Brzesko   1,0 0,0   0,0 1,0 2
18 (D) MKS „Radość” Gorlice 2,5 3,0     0,5 2,0 8
19 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,5 3,5 0,0 3,5 2,5 12
Razem 48,0 37,5 40,5 0,0 18,0 31,0 175
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FURTAK Krzysztof 1970 M 2017/2018 233
2 GAJEWSKI Dominik 1987 M 2018/2019 728
3 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 2018/2019 731
4 KRAWIEC Kamil 2000 M 2018/2019 1910
5 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 2017/2018 5
6 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 2018/2019 1911