TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Hazik (tel. 602 423 496)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2017-09-24 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 (S) ⇑
2 4W 1/2 2017-10-01 11:00 TG „Sokół” Brzesko - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 10:4 (S) ⇑
3 4W 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
4 4W 1/4 2017-10-22 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:4 (S) ⇑
5 4W 1/5 2017-11-05 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - TG „Sokół” Brzesko 1:13 (S) ⇑
6 4W 1/6 2017-11-19 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Lipie” Lipie 12:2 (S) ⇑
7 4W 1/9 2017-11-25 16:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - TG „Sokół” Brzesko 3:11 (S) ⇑
8 4W 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/8 2017-12-03 11:00 TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 11:3 (S) ⇑
10 4W 1/10 2017-12-17 11:00 TG „Sokół” Brzesko - KS „Turbacz” Mszana Dolna 13:1 (S) ⇑
11 4W 1/12 2018-01-21 16:00 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 10:4 (S) ⇑
12 4W 1/11 2018-01-27 12:00 MKS „Radość” Gorlice - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
13 4W 1/13 2018-01-28 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 6:8 (S) ⇑
14 4W 2/14 2018-02-25 11:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 14:0 (S) ⇑
15 4W 2/17 2018-03-16 19:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 5:9 (S) ⇑
16 4W 2/20 2018-03-17 10:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
17 4W 2/18 2018-04-07 14:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:4 (S) ⇑
18 4W 2/19 2018-04-21 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - TG „Sokół” Brzesko 2:12 (S) ⇑
19 4W 2/15 2018-05-05 12:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
LM
2
SA
3
SG
4
SB
5
WW
6
ZG
1 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 1,5 3,5   2,5   11
2 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 3,5 2,0 3,0   1,5   10
3 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5 1,0   1,0 2,5   7
4 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,5 1,5 2,5 2,5     10
5 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,0 3,0 3,5 3,5 1,0   13
6 (D) LUKS „Lipie” Lipie 2,5 2,5 3,5 3,5     12
7 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5 1,5 3,5 2,5 0,0   11
8 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,0   3,5 1,5 1,0   7
9 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,0 2,0 3,5 3,5 1,0   11
10 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   2,5 3,5 3,5 1,5 2,0 13
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3,5   2,5 2,5 1,5   10
12 (W) MKS „Radość” Gorlice 3,0   2,0 1,0 1,0   7
13 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,5 0,0 2,5 2,5 0,5   8
14 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 3,5 3,5 3,5     14
15 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn 2,0 2,0 2,0 3,0     9
16 (D) MKS „Radość” Gorlice 3,0 0,0 3,0 1,0     7
17 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,0 1,0 3,5 3,5     10
18 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów I 0,5 3,5 2,5 3,5 1,0 1,0 12
19 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,0 2,0 1,5 0,5 0,0 0,0 7
Razem 46,0 29,5 53,0 42,5 15,0 3,0 189
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LENART Marek 1992 M 2018/2019 128
2 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2018/2019 1780
3 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2018/2019 752
4 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2018/2019 751
5 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M 2017/2018 638
6 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K 2017/2018 1297