UKS „Zarabie” Myślenice (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Sprzęt: stoły Donic, piłki Tibhar ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2017-09-16 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10 (S) ⇓
2 2M 1/2 2017-09-24 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) ⇓
3 2M 1/3 2017-09-30 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8 (S) ⇓
4 2M 1/6 2017-10-14 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9 (S) ⇓
5 2M 1/4 2017-10-24 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0 (S) ⇓
6 2M 1/5 2017-11-07 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) ⇓
7 2M 1/7 2017-11-18 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) ⇓
8 2M 1/8 2017-11-26 15:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 4:6 (S) ⇑
9 2M 1/9 2017-12-02 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6 (S) ⇓
10 2M 1/10 2017-12-09 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS TKKF MOSiR Dukla 5:5 (S) ⇔
11 2M 1/12 2018-01-20 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 5:5 (S) ⇔
12 2M 1/13 2018-01-27 15:00 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇓
13 2M 2/14 2018-02-10 16:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) ⇓
14 2M 2/16 2018-03-10 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇓
15 2M 2/17 2018-03-17 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:7 (S) ⇓
16 2M 2/15 2018-03-18 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) ⇓
17 2M 2/18 2018-04-22 12:00 UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 7:3 (S) ⇑
18 2M 2/20 2018-05-12 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DD
3
GA
4
OM
5
SJ
6
ŚP
7
ZD
1 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   0,0   0,0   0,0 0,0 0
2 (W) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno   0,0   1,0   0,5 0,5 2
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   1,0   0,0   1,0 0,0 2
4 (D) PKS „Kolping” Jarosław II   0,0   0,0   1,0 0,0 1
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   0,0   0,0   0,0 0,0 0
6 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków   0,5   0,5   0,0 1,0 2
7 (D) UKS „Płomień” Limanowa       1,0 0,0 0,0 1,0 2
8 (W) ULKS „Lachowice”   0,0   2,0   2,0 2,0 6
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków   0,5   1,5   2,0 0,0 4
10 (D) UKS TKKF MOSiR Dukla   0,0   2,0   1,5 1,5 5
11 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 0,0 0,0   1,0   1,5 2,5 5
12 (W) KTS GOSiR Krościenko Wyżne   0,5   0,5   0,0 0,0 1
13 (W) UKS TKKF MOSiR Dukla   0,0   1,0   0,0 1,0 2
14 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów     1,0 0,0   0,0 0,0 1
15 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne     0,0 1,0   1,0 1,0 3
16 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,5   0,5     0,0 0,0 1
17 (D) ULKS „Lachowice”     1,5 1,0   2,5 2,0 7
18 (W) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl     1,5 0,0   0,0 0,5 2
Razem 0,5 2,5 4,5 12,5 0,0 13,0 13,0 46
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
2 DUDZIAK Damian 1995 M 2018/2019 210
3 GDULA Adam 1977 M 2018/2019 2140
4 OSTANEK Michał 1998 M 2017/2018 514
5 SZLACHETKA Jakub 1993 M 2017/2018 524
6 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 2018/2019 669
7 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2018/2019 525