KS „Bronowianka” Kraków (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Sprzęt: stoły Andro, piłki Butterfly G40+
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GÓRECKI Wojciech 2002 M 2017/2018 908
2 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2017/2018 1975
3 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 2017/2018 1693
4 KNAGA Łukasz 2003 M 2017/2018 1415
5 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2017/2018 258
6 KUZMENKO Hrihorii 1993 M 2017/2018 2405
7 MI Ruijie 2002 M 2017/2018 2381
8 OSIKA Sławomir 1990 M 2017/2018 1033
9 XU Kai 1973 M 2017/2018 1982
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/3 2017-10-07 11:00 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 8:2 (S) ⇓
2 2M 1/4 2017-10-14 11:00 KS „Bronowianka” Kraków - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 (S) ⇑
3 2M 1/2 2017-10-14 14:00 KS „Bronowianka” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇑
4 2M 1/1 2017-10-18 20:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 (S) ⇔
5 2M 1/5 2017-10-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków  
6 2M 1/6 2017-11-05 16:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) ⇔
7 2M 1/7 2017-11-18 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków 0:10 (S) ⇑
8 2M 1/9 2017-12-02 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6 (S) ⇑
9 2M 1/10 2017-12-17 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów  
10 2M 1/11 2018-01-14 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków  
11 2M 1/12 2018-01-21 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ  
12 2M 1/8 do ustalenia KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
3
KS
4
KH
5
MR
6
OS
1 (W) PKS „Kolping” Jarosław II 0,0   1,0   0,0 1,0 2
2 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2,5   2,5   1,5 2,5 9
3 (D) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 2,5   2,5   2,5 2,5 10
4 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,5   1,5   0,5 2,5 5
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,0   2,0 0,0   2,0 5
7 (W) ULKS „Lachowice” 2,5   2,5 2,5   2,5 10
8 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5 1,0 1,5 1,0     6
Razem 11,5 1,0 13,5 3,5 4,5 13,0 47
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 2017/2018 1693
2 KNAGA Łukasz 2003 M 2017/2018 1415
3 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2017/2018 258
4 KUZMENKO Hrihorii 1993 M 2017/2018 2405
5 MI Ruijie 2002 M 2017/2018 2381
6 OSIKA Sławomir 1990 M 2017/2018 1033