AS „Progres” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
os. Zgody 13B
31-951 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2016-09-30 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - AS „Progres” Kraków 3:11 (S) ⇑
2 5K 1/2 2016-10-04 18:00 AS „Progres” Kraków - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2016-10-22 13:00 MKS KSOS Kraków III - AS „Progres” Kraków 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/4 2016-10-29 12:00 AS „Progres” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇑
5 5K 1/5 2016-11-13 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - AS „Progres” Kraków 0:14 (S) ⇑
6 5K 1/6 2016-11-26 13:30 AS „Progres” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6 (S) ⇑
7 5K 1/7 2016-12-04 16:00 KS „Jordan” Kraków - AS „Progres” Kraków 5:9 (S) ⇑
8 5K 1/8 2016-12-10 12:00 AS „Progres” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 10:4 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-01-14 11:00 PKS „Porta” Kraków II - AS „Progres” Kraków 3:11 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-01-21 12:00 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇑
11 5K 1/11 2017-01-29 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - AS „Progres” Kraków 5:9 (S) ⇑
12 5K 2/12 2017-02-26 09:00 „Q Team” Kraków - AS „Progres” Kraków 1:13 (S) ⇑
13 5K 2/13 2017-03-04 10:30 TKS „Opoka” Trzebinia II - AS „Progres” Kraków 2:12 (S) ⇑
14 5K 2/14 2017-03-11 13:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - AS „Progres” Kraków 5:9 (S) ⇑
15 5K 2/16 2017-03-25 10:30 PKS „Porta” Kraków I - AS „Progres” Kraków 7:7 (S) ⇔
16 5K 2/15 2017-03-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - AS „Progres” Kraków 11:3 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
GD
3
GM
4
PA
5
PW
6
RJ
7
SJ
8
WM
9
WB
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   3,5   3,0       3,0 1,5 11
2 (D) „Q Team” Kraków   2,5   3,0   0,5   3,0 0,0 9
3 (W) MKS KSOS Kraków III       3,5     1,0 3,5 2,0 10
4 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,5 1,5   3,5   2,0   0,5 0,0 9
5 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża       3,5   3,5   3,5 3,5 14
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5 3,5   0,5   0,5   1,0   8
7 (W) KS „Jordan” Kraków   0,5 1,5 3,5 0,0     3,5   9
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   3,5   3,5   1,5   1,5   10
9 (W) PKS „Porta” Kraków II       3,5   3,5   3,5 0,5 11
10 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   3,5   3,5   3,5   2,5   13
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka II   1,0 0,5 3,0   2,0   2,5   9
12 (W) „Q Team” Kraków   3,5   3,5   3,5   2,5   13
13 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   3,5   3,5   2,5   2,5   12
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   3,5   3,5   1,5   0,5   9
15 (W) PKS „Porta” Kraków I   3,5   1,0   0,5   2,0   7
16 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II     0,0 1,5   1,0   0,5   3
Razem 4,0 33,5 2,0 47,0 0,0 26,0 1,0 36,0 7,5 157
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMSKI Łukasz 1989 M 2019/2020 2018
2 GŁĄB Damian 1989 M 2019/2020 633
3 GORYCKI Mikołaj 2000 M 2016/2017 1161
4 PIEGZA Adrian 2000 M 2019/2020 877
5 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2019/2020 1921
6 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311
7 STASIOWSKA Julia 2002 K 2016/2017 1384
8 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2019/2020 894
9 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006