Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
6. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
14. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
19. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (11:6, 3:11, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-14 18:30
28. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 12:30 ⇨ 2019-11-16 12:00
11. MKS Centrum Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 19:00
33. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
5   A SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (10:12, 7:11, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00 ⇨ 2020-01-02 18:00
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-04 11:00
47. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 9:11, 11:2) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 20:00
65. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
5   A GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇑