KS „Podwawelski” Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mikołaj Bujacz (tel. 728 285 787)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2013-10-20 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5 (S) ⇔
2 6K 1/4 2013-12-08 11:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KKG Trzebinia II 6:4 (S) ⇑
3 6K 1/5 2013-12-14 18:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków IV 4:6 (S) ⇓
4 6K 1/6 2013-12-22 11:00 „Q Team” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków V 10:0 (S) ⇓
5 6K 1/3 2014-01-14 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia IV - KS „Podwawelski” Kraków V 7:3 (S) ⇓
6 6K 1/7 2014-01-15 18:30 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 8:2 (S) ⇑
7 6K 2/10 2014-03-09 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków V 10:0 WO ⇓
8 6K 2/12 2014-04-12 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków V 7:3 (S) ⇓
9 6K 2/13 2014-04-26 16:00 KS „Podwawelski” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:6 (S) ⇓
10 6K 2/11 2014-05-16 17:30 KS „Podwawelski” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 (S) ⇓
11 6K 2/8 2014-05-17 16:00 KKG Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków V 8:2 (S) ⇓
12 6K 2/14 2014-05-23 16:30 KS „Podwawelski” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia IV 10:0 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,5 1,0 2,5       5
2 (D) KKG Trzebinia II 0,0   2,5   3,5   6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV   0,0 2,5   1,5   4
4 (W) „Q Team” Kraków 0,0 0,0 0,0       0
5 (W) TKS „Opoka” Trzebinia IV 0,0 0,5 2,5       3
6 (D) KS „Jordan” Kraków   2,5 3,5     2,0 8
7 (W) KS „Jordan” Kraków             0
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 1,5   0,0     3
9 (D) „Q Team” Kraków 2,5 1,5       0,0 4
10 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,5 0,5   0,0     1
11 (W) KKG Trzebinia II 0,0 1,0   1,0     2
12 (D) TKS „Opoka” Trzebinia IV             0
Razem 6,0 8,5 13,5 1,0 5,0 2,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEŃCZYCKI Jakub 2003 M brak 444
2 CHRZAN Hubert 1999 M brak 1218
3 GONET Szymon 1999 M brak 768
4 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M brak 1293
5 MOREK Radosław 2000 M brak 769
6 NOWAK Alojzy 1964 M brak 580