LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła podstawowa im. Jana Długosza
Jana Długosza 36
32-091 Raciborowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Jedynak (tel. 731 053 688)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 2018/2019 888
2 DUDA Patryk 1978 M 2018/2019 2246
3 JAWORSKI Jeremi 2005 M 2018/2019 1503
4 JEDYNAK Damian 1989 M 2018/2019 975
5 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2018/2019 2402
6 LASAK Robert 1980 M 2018/2019 881
7 NOSEK Robert 1970 M 2018/2019 978
8 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2018/2019 435
9 SZELEST Jacek 1981 M 2018/2019 1241
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-24 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-22 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-28 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/5 2018-11-12 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - KS „Górnik” Wieliczka ^A  
6 5K 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-11-29 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1:13 (S) ⇑
8 5K 1/9 2018-12-10 19:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków V 11:3 (S) ⇑
9 5K 1/10 2019-01-14 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - UKS „Gryf” Gdów III  
10 5K 1/12 2019-02-04 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków III  
11 5K 1/13 2019-02-09 11:00 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II  
12 5K 1/7 do ustalenia LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - TKKF Dobczyce  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
DP
3
JJ
4
JD
5
KM
6
LR
7
NR
8
PP
9
SJ
1 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 2,0 2,0 1,5     3,5 1,5   14
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5   1,0     3,0 1,5     9
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5 0,0 0,0 3,0     0,0 2,5   8
4 (W) LKS „Wisła” Rząska I 3,5     2,0 0,0     1,5 2,0 9
6 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,5     3,5   3,5 1,5     12
7 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5     3,5   3,5 2,5     13
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 3,5     0,0   1,0   3,5 3,0 11
Razem 23,5 2,0 3,0 13,5 0,0 11,0 9,0 9,0 5,0 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 2018/2019 888
2 DUDA Patryk 1978 M 2018/2019 2246
3 JAWORSKI Jeremi 2005 M 2018/2019 1503
4 JEDYNAK Damian 1989 M 2018/2019 975
5 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2018/2019 2402
6 LASAK Robert 1980 M 2018/2019 881
7 NOSEK Robert 1970 M 2018/2019 978
8 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2018/2019 435
9 SZELEST Jacek 1981 M 2018/2019 1241