GOK Charsznica (M)
Klub: GOK Charsznica
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa
ul. Mickiewicza 1A
32-250 Charsznica
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jarosław Piątek (tel. 691 272 576)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Joanna Piątek (tel. 791 108 480)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LASKOWSKI Jan 1958 M 2016/2017 2094
2 NEUMANN Jacek 1965 M 2017/2018 1761
3 PIĄTEK Jarosław 1959 M 2017/2018 1773
4 PIĄTEK Joanna 2000 K 2017/2018 1391
5 SĘK Rafał 1977 M 2017/2018 1604
6 ZAKRZEWSKI Ryszard Jan 1954 M 2017/2018 1996
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-24 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10 (S) ⇑
2 6K 1/2 2017-09-30 10:00 GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4 (S) ⇑
3 6K 1/3 2017-10-14 11:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9 (S) ⇑
4 6K 1/4 2017-10-21 10:00 GOK Charsznica - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S) ⇑
5 6K 1/6 2017-11-18 16:00 GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇑
6 6K 1/7 2017-11-26 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - GOK Charsznica ^A  
7 6K 1/8 2017-12-02 10:00 GOK Charsznica - KS „Bronowianka” Kraków VI 10:0 WO ⇑
8 6K 1/9 2017-12-10 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6 (S) ⇑
9 6K 1/10 2017-12-15 18:00 MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica 0:10 (S) ⇑
10 6K 1/11 2018-01-13 10:00 GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2 (S) ⇑
11 6K 1/12 2018-01-21 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica 8:2 (S) ⇓
12 6K 1/13 2018-01-27 10:00 GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 (S) ⇓
13 6K 2/12 2018-02-24 10:00 KS „Bronowianka” Kraków VI - GOK Charsznica 3:7 (S) ⇑
14 6K 2/13 2018-03-11 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - GOK Charsznica 5:5 (S) ⇔
15 6K 2/14 2018-03-17 10:00 GOK Charsznica - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 6:4 (S) ⇑
16 6K 2/15 2018-04-07 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - GOK Charsznica 8:2 (S) ⇓
17 6K 2/16 2018-04-21 10:00 GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
NJ
2
PJ
3
PJ
4
SR
5
ZRJ
1 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5 3,0   3,5   10
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 0,5 0,0 2,0 3,5   6
3 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 2,0   3,5   9
4 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 3,5   3,0 3,5   10
5 (D) TKKF Dobczyce 3,5   2,0 3,5   9
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków VI           0
8 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko   1,0 2,5 2,5   6
9 (W) MKS KSOS Kraków IV   3,0 3,5 3,5   10
10 (D) KS „Jordan” Kraków 1,5 1,0 2,0 3,5 0,0 8
11 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0   0,0 2,0   2
12 (D) UKS „Gryf” Gdów II 0,0 0,0   0,0   0
13 (W) KS „Bronowianka” Kraków VI 3,5   0,0 3,5   7
14 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 1,5 1,0   2,5   5
15 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,5 1,0 0,0 2,5   6
16 (W) UKS „Gryf” Gdów II 0,0 1,0   1,0   2
Razem 23,5 13,0 15,0 38,5 0,0 90
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 NEUMANN Jacek 1965 M 2017/2018 1761
2 PIĄTEK Jarosław 1959 M 2017/2018 1773
3 PIĄTEK Joanna 2000 K 2017/2018 1391
4 SĘK Rafał 1977 M 2017/2018 1604
5 ZAKRZEWSKI Ryszard Jan 1954 M 2017/2018 1996