KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Szymon Kołodziej (tel. 668 325 692)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GĄSIOR Natalia 2004 K 2017/2018 2258
2 GÓRECKA Dominika 2000 K 2017/2018 1902
3 KOŁODZIEJ Ewa 1999 K 2017/2018 263
4 ŁEBEK Alicja 1999 K 2017/2018 1670
5 PĘK Karolina 1998 K 2017/2018 1441
6 SKUBA Emilia 2005 K 2017/2018 1891
7 SYRDA Zuzanna 2006 K 2017/2018 1569
8 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2017/2018 2257
9 ŚLIWA Alicja 1998 K 2017/2018 311
10 ZAJĄC Anna 2002 K 2017/2018 1408
11 ZHAO Ziyi 2003 K 2017/2018 2361
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2017-09-22 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
2 3M 1/2 2017-10-01 15:30 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 (S) ⇑
3 3M 1/3 2017-10-19 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇑
4 3M 1/4 2017-10-21 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇑
5 3M 1/5 2017-11-05 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12 (S) ⇑
6 3M 1/6 2017-11-18 13:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/8 2017-11-28 17:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇑
8 3M 1/9 2017-12-09 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/7 2017-12-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
10 3M 1/10 2017-12-20 20:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/11 2018-01-11 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) ⇓
12 3M 1/12 2018-01-19 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
13 3M 1/13 2018-01-24 17:45 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7 (S) ⇔
14 3M 2/14 2018-02-24 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 WO ⇑
15 3M 2/16 2018-03-10 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇓
16 3M 2/17 2018-03-22 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
17 3M 2/18 2018-04-07 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 (S) ⇑
18 3M 2/19 2018-04-17 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
19 3M 2/20 2018-05-12 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GN
2
KE
3
ŁA
4
PK
5
SE
6
SZ
7
SI
8
ŚA
9
ZZ
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   2,0 1,0         0,5 3,5 7
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   2,5 2,5         2,5 3,5 11
3 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów   1,0 1,0 3,5       2,5   8
4 (D) KS „Start” Nowy Sącz   1,0 3,0 2,5       3,5   10
5 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie   1,5 3,5 3,5       3,5   12
6 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   0,5 0,5     0,0   2,0   3
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   3,5 1,5 2,0       1,0   8
8 (D) UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ   1,0 1,0 3,5       3,5   9
9 (W) UKS „Płomień” Limanowa II   1,5 1,5 2,0       1,0   6
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków II   0,0 2,0 2,5       2,5   7
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   1,0 2,0       1,0 1,0   5
12 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,5     2,0     1,5   3,0 7
13 (D) MKS KSOS Kraków   2,0 1,0 3,5       0,5   7
14 (D) UKS „Płomień” Limanowa II                   0
15 (D) MKS „Skawa” Wadowice   0,0 1,0   1,0     2,0   4
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków III   1,0 1,0 2,5       2,5   7
17 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   1,5 2,5       1,0 3,0   8
18 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II   0,0 0,0 1,0     1,0     2
19 (W) MKS KSOS Kraków   2,5   2,5       1,5 3,5 10
Razem 0,5 22,5 25,0 31,0 1,0 0,0 4,5 33,0 13,5 131
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GĄSIOR Natalia 2004 K 2017/2018 2258
2 KOŁODZIEJ Ewa 1999 K 2017/2018 263
3 ŁEBEK Alicja 1999 K 2017/2018 1670
4 PĘK Karolina 1998 K 2017/2018 1441
5 SKUBA Emilia 2005 K 2017/2018 1891
6 SYRDA Zuzanna 2006 K 2017/2018 1569
7 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2017/2018 2257
8 ŚLIWA Alicja 1998 K 2017/2018 311
9 ZHAO Ziyi 2003 K 2017/2018 2361