KS „Turbacz” Mszana Dolna (M)
Klub: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
Sprzęt: brak danych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Pitala (tel. 602 427 018)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 2016/2017 1315
2 KWIATKOWSKI Jarosław 1990 M 2016/2017 1000
3 LEKKI Paweł 1979 M 2015/2016 352
4 ŁABĘCKI Jarosław 1988 M 2016/2017 1370
5 PITALA Stanisław 1952 M 2016/2017 354
6 SURMA Mariusz 1975 M 2016/2017 355
7 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 2016/2017 512
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2016-10-02 11:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Turbacz” Mszana Dolna 4:14 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Królewski Biecz” Biecz 16:2 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2016-10-15 10:00 KS „Talar Team” Szczawa III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 0:18 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2016-11-05 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Orzeł” Wojnarowa II 9:9 (S) ⇔
5 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:16 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2016-11-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - GSWAL „Bogdański” Grybów II 9:9 (S) ⇔
7 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 10:8 (S) ⇓
8 5NS 1/5 2016-12-03 18:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 13:5 (S) ⇓
9 5NS 1/9 2016-12-04 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 7:11 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2016-12-18 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - TKKF „Poprad” Muszyna 13:5 (S) ⇑
11 5NS 1/13 2017-01-06 19:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 8:10 (S) ⇓
12 5NS 1/12 2017-01-10 18:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:12 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KG
2
KJ
3
ŁJ
4
PS
5
SM
6
SJ
1 (W) LKS „Uran” Łukowica 1,0 3,5   0,5 4,5 4,5 14
2 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz   4,5   3,5 3,5 4,5 16
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa III   4,5   4,5 4,5 4,5 18
4 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II   4,0   1,0 2,5 1,5 9
5 (W) KS „Trójka” Limanowa   3,5   4,5 4,5 3,5 16
6 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II   3,0   1,0 2,5 2,5 9
7 (W) LKS „Binarowa” Binarowa   2,5   0,5 3,0 2,0 8
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   2,0   0,0 1,0 2,0 5
9 (D) LUKS „Lipie” Lipie 1,5 3,5   1,0 1,0   7
10 (D) TKKF „Poprad” Muszyna   4,0 0,0 4,5 4,5   13
11 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 0,0 3,0   2,0 3,0   8
12 (W) MKS „Radość” Gorlice II 0,0     3,0 4,5 4,5 12
Razem 2,5 38,0 0,0 26,0 39,0 29,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 2016/2017 1315
2 KWIATKOWSKI Jarosław 1990 M 2016/2017 1000
3 ŁABĘCKI Jarosław 1988 M 2016/2017 1370
4 PITALA Stanisław 1952 M 2016/2017 354
5 SURMA Mariusz 1975 M 2016/2017 355
6 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 2016/2017 512