TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2016-10-01 13:00 MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11 (S) ⇑
2 5K 1/2 2016-10-09 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 12:2 (S) ⇑
3 5K 1/3 2016-10-23 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 2:12 (S) ⇑
4 5K 1/4 2016-11-06 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II 9:5 (S) ⇑
5 5K 1/5 2016-11-13 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2016-11-22 17:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇑
7 5K 1/7 2016-12-04 15:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
8 5K 1/8 2016-12-29 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/9 2017-01-14 13:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-01-21 12:00 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇓
11 5K 1/11 2017-01-29 15:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
12 5K 2/12 2017-02-25 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 4:10 (S) ⇓
13 5K 2/13 2017-03-04 10:30 TKS „Opoka” Trzebinia II - AS „Progres” Kraków 2:12 (S) ⇓
14 5K 2/14 2017-03-16 17:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇓
15 5K 2/15 2017-03-24 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S) ⇓
16 5K 2/16 2017-04-01 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
GZ
3
KM
4
NB
5
RM
6
SK
7
SK
8
WJ
9
ZR
1 (W) MKS KSOS Kraków III     1,0 3,5 1,5 2,0     3,0 11
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0 3,0   2,0 3,5     3,5 12
3 (W) KS „Jordan” Kraków     3,0   3,0 2,5     3,5 12
4 (D) PKS „Porta” Kraków II     2,0   0,0 3,5     3,5 9
5 (W) KS „Górnik” Wieliczka II   0,0 1,0     2,5     3,5 7
6 (D) „Q Team” Kraków     1,0   1,0 3,5     3,5 9
7 (W) PKS „Porta” Kraków I     1,0   1,0 2,0     3,0 7
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II     0,0   0,0 1,5     1,5 3
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     0,0   0,0 2,0     3,0 5
10 (W) AS „Progres” Kraków     0,0   0,0   0,0   1,0 1
11 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0 1,0   0,0 3,5     3,5 8
12 (D) PKS „Porta” Kraków I     0,0 1,0   0,5     2,5 4
13 (D) AS „Progres” Kraków   0,0 0,0   0,0       2,0 2
14 (W) „Q Team” Kraków 2,5   0,0   0,0       3,5 6
15 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5 0,5 0,0         1,0   5
16 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5         1,0   0,0 2,5 6
Razem 8,5 0,5 13,0 4,5 8,5 28,0 0,0 1,0 43,0 107
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
3 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2019/2020 1789
4 NYCZ Bartosz 1999 M 2019/2020 929
5 REJDYCH Marek 1959 M 2017/2018 1158
6 SITARZ Krzysztof 1985 M 2019/2020 561
7 SUCHERSKA Kamila 1999 K 2016/2017 1348
8 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
9 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176