KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2016-09-18 14:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) ⇔
2 4Z 1/2 2016-10-01 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
3 4Z 1/3 2016-10-09 13:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2016-10-23 13:00 KS „Bronowianka” Kraków III - YMCA Kraków 5:9 (S) ⇓
5 4Z 1/7 2016-11-26 13:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) ⇑
6 4Z 1/8 2016-12-04 14:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka 4:10 (S) ⇓
7 4Z 1/6 2016-12-11 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇓
8 4Z 1/9 2016-12-16 18:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Cracovia 1906” Kraków 9:5 (S) ⇑
9 4Z 1/10 2016-12-17 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” Lachowice II 8:6 (S) ⇑
10 4Z 1/5 2016-12-29 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2017-01-15 10:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2017-01-22 13:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków II 7:7 (S) ⇔
13 4Z 1/13 2017-01-28 13:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2017-02-12 13:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇓
15 4Z 2/15 2017-02-26 12:00 YMCA Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S)^A ⇓
16 4Z 2/16 2017-03-02 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇓
17 4Z 2/17 2017-03-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2017-04-12 17:30 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2017-05-07 13:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
CF
3
4
KP
5
6
SJ
7
ZA
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   0,0     3,5 0,0 7
2 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0 1,0     2,0 2,0   7
3 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0 2,5     3,0 2,5   9
4 (D) YMCA Kraków 1,0 1,0     2,0 1,0   5
5 (W) UKS „Jola” Kraków 1,0 2,0     3,5 1,5   8
6 (D) KS „Górnik” Wieliczka 1,0 1,0   0,0 2,0     4
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0   1,0 2,0 0,0   3
8 (D) KS „Cracovia 1906” Kraków 2,0     1,0 3,0 3,0   9
9 (D) ULKS „Lachowice” Lachowice II 2,5 1,5     1,0 3,0   8
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0   2,0 3,0 2,0   8
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 0,5   0,0   2,5   4
12 (D) MKS KSOS Kraków II 3,0     0,5 2,5 1,0   7
13 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5     2,5   3,5 1,5 10
14 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,5     0,5 2,5 1,5   6
15 (W) YMCA Kraków 0,0 2,0   0,0 3,0 0,0   5
16 (W) KS „Górnik” Wieliczka   1,0   2,0 0,0 1,0   4
17 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0 0,0   1,0 2,0 0,0   4
18 (D) UKS „Jola” Kraków       2,5 0,0 1,5 1,0 5
19 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,5 1,5     2,5 1,5   7
Razem 24,5 15,0 0,0 13,0 34,0 31,0 2,5 120
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHODACKI Marcin 1976 M 2017/2018 192
2 CYGANKIEWICZ Filip 1980 M 2017/2018 982
3 KNAGA Łukasz 2003 M 2017/2018 1415
4 KROCHMAL Paweł 1987 M 2017/2018 2119
5 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2017/2018 891
6 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2017/2018 191
7 ZAJĄC Anna 2002 K 2017/2018 1408