LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2015-10-11 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:7 (S) ⇑
2 5T 1/2 2015-10-18 12:00 LUKS Sufczyn - LUKS „Sobolik” Sobolów 6:12 (S) ⇑
3 5T 1/3 2015-11-08 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów II 15:3 (S) ⇑
4 5T 1/4 2015-11-15 13:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇓
5 5T 1/5 2015-12-04 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
6 5T 1/6 2015-12-12 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10 (S) ⇓
7 5T 1/7 2015-12-20 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 8:10 (S) ⇓
8 5T 2/8 2016-02-21 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 3:15 (S) ⇓
9 5T 2/9 2016-03-12 16:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 8:10 (S) ⇑
10 5T 2/10 2016-03-20 14:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇓
11 5T 2/11 2016-04-17 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn III 0:18 WO ⇓
12 5T 2/12 2016-04-24 13:00 MOSiR Tuchów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇑
13 5T 2/13 2016-05-07 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇓
14 5T 2/14 2016-05-22 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS Sufczyn 9:9 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BS
3
KK
4
KS
5
KM
6
NP
7
RA
8
RK
1 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 1,5 2,5 1,5     1,0 4,5 0,0 11
2 (W) LUKS Sufczyn   3,0 1,0 3,5   2,5 2,0   12
3 (D) MOSiR Tuchów II   3,0 3,5   0,5 4,5   3,5 15
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 3,0   1,0   0,0 1,0   5
5 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III 0,0 2,0 0,0 2,0   1,0 1,0   6
6 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0   1,0 3,5   0,5 2,0   8
7 (D) TG „Sokół” Brzesko II 0,0     3,5   2,5 2,0 0,0 8
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 1,0     0,5   0,5 1,0   3
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,5 2,5   1,5     3,5   10
10 (W) TG „Sokół” Brzesko II 1,0 2,5   2,5     1,0   7
11 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn III                 0
12 (W) MOSiR Tuchów II 3,5     3,5 3,5 4,5     15
13 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 0,0 0,0   0,0   2,0 3,0   5
14 (D) LUKS Sufczyn 1,0 3,5     1,0   3,5   9
Razem 11,5 22,0 7,0 21,5 5,0 19,0 24,5 3,5 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRATOWNIK Julia 2005 K 2019/2020 999
2 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2019/2020 425
3 KARCZMARCZYK Klaudia 2005 K 2017/2018 1353
4 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 2019/2020 426
5 KĄCKI Mateusz 2002 M 2019/2020 1352
6 NOWAK Patryk 1997 M 2019/2020 424
7 RAJZER Aleksandra 2000 K 2019/2020 428
8 RAJZER Krzysztof 2003 M 2019/2020 995