TKS „Opoka” Trzebinia III (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2015-10-11 12:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇑
2 5K 1/2 2015-10-18 12:00 PKS „Porta” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 4:10 (S) ⇑
3 5K 1/3 2015-10-22 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - KS „Górnik” Wieliczka 10:4 (S) ⇑
4 5K 1/5 2015-11-27 18:00 UKS „Jola” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 9:5 (S) ⇓
5 5K 1/6 2015-12-06 14:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇓
6 5K 1/7 2015-12-13 11:00 UKS Wolbrom I - TKS „Opoka” Trzebinia III 4:10 (S) ⇑
7 5K 1/8 2015-12-18 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S) ⇓
8 5K 1/10 2016-01-17 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇑
9 5K 1/9 2016-01-28 18:00 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 8:6 (S) ⇓
10 5K 1/11 2016-02-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia III 6:8 (S) ⇑
11 5K 2/12 2016-03-15 18:30 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia III 10:4 (S) ⇓
12 5K 2/13 2016-03-20 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Jola” Kraków 5:9 (S) ⇓
13 5K 2/14 2016-04-15 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKS „Opoka” Trzebinia III 11:3 (S) ⇓
14 5K 2/15 2016-04-24 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:7 (S) ⇔
15 5K 2/16 2016-05-08 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia III 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BM
3
GZ
4
KM
5
NB
6
WJ
7
ZP
8
ZR
1 (D) MKS KSOS Kraków III         3,5 0,5 3,5 3,5 11
2 (W) PKS „Porta” Kraków 3,5       3,5   1,5 1,5 10
3 (D) KS „Górnik” Wieliczka 3,5       2,5   2,5 1,5 10
4 (W) UKS „Jola” Kraków 2,0       1,0   2,0 0,0 5
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0 0,0       0,0 0,0 0
6 (W) UKS Wolbrom I 2,0       3,0   3,0 2,0 10
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,0     1,0   2,0 1,0 5
8 (D) „Q Team” Kraków         2,5 0,0 3,5 2,0 8
9 (W) AS „Progres” Kraków         3,5 0,0 1,0 1,5 6
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,0     2,5   2,0 1,5 8
11 (W) KS „Górnik” Wieliczka   2,0 1,0     0,0   1,0 4
12 (D) UKS „Jola” Kraków       0,0 2,0 1,0   2,0 5
13 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II       1,0 1,0 0,0   1,0 3
14 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   1,5     2,5 0,5   2,5 7
15 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,5     1,5 0,5   2,5 6
Razem 11,0 8,0 1,0 1,0 30,0 2,5 21,0 23,5 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 BAŁUSZEK Marcin 1995 M 2017/2018 1282
3 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
4 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2019/2020 1789
5 NYCZ Bartosz 1999 M 2019/2020 929
6 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
7 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2019/2020 967
8 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176