KS „Bronowianka” Kraków IV (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHODACKI Marcin 1976 M 2019/2020 192
2 CYGANKIEWICZ Filip 1980 M 2019/2020 982
3 KOPACKI Paweł 2004 M 2019/2020 1275
4 KUSIAK Franciszek 2002 M 2019/2020 1287
5 LELEK Paweł 1973 M 2019/2020 1197
6 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2019/2020 891
7 OPYD Artur 1996 M 2019/2020 59
8 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2019/2020 191
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2019-10-04 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2019-10-06 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 5:9 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2019-10-19 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇓
4 4Z 1/7 2019-11-30 12:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
5 4Z 1/8 2019-12-07 11:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2019-12-13 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
7 4Z 1/5 2019-12-22 16:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 3:11 (S) ⇓
8 4Z 1/4 2020-01-05 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II 2:12 (S) ⇓
9 4Z 1/10 2020-01-11 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7 (S) ⇔
10 4Z 1/9 2020-01-14 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2020-01-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
KF
3
LP
4
5
OA
6
SJ
1 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 2,5 3,5     3,5 3,5 13
2 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 1,0 0,0 1,0   3,0 0,0 5
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0   0,0   2,0 0,0 3
4 (W) MKS KSOS Kraków II     1,5 1,0 1,0 2,5 6
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,5   1,5   3,5 0,5 8
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0   0,0   1,0 1,0 3
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 0,5   0,0   2,5 0,0 3
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0   1,0   0,0 1,0 2
9 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 1,5   2,5   1,5 1,5 7
10 (W) LKS „Kłos” Olkusz 1,5   1,0   2,5 1,0 6
11 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 2,5   1,0   2,5 0,0 6
Razem 14,0 3,5 9,5 1,0 23,0 11,0 62
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHODACKI Marcin 1976 M 2019/2020 192
2 KUSIAK Franciszek 2002 M 2019/2020 1287
3 LELEK Paweł 1973 M 2019/2020 1197
4 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2019/2020 891
5 OPYD Artur 1996 M 2019/2020 59
6 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2019/2020 191