Baraże
2M | 5K | 5NT | 5NS-5T | Ranking całk.
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 8 8 0 24:2 100,00
2 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 6 0 18:3 100,00
3 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 6 0 18:6 100,00
4 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 18:6 100,00
5 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 8 6 2 22:8 75,00
6 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 16:4 83,33
7 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 15:4 83,33
8 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 17:5 83,33
9 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 16:5 83,33
10 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 17:7 83,33
11 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 16:8 83,33
12 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 5 3 16:14 62,50
13 YEHORKIN Paweł („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 15:8 66,67
14 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 8 4 4 15:16 50,00
15 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:2 100,00
16 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 11:4 75,00
17 MACIEJEWSKI Bogdan (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 9:6 75,00
18 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 10:7 75,00
19 PIETRUSZKA Sławomir (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 9:7 75,00
20 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 6 3 3 13:11 50,00
21 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 14:13 50,00
22 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 3 3 11:13 50,00
23 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 11:18 37,50
24 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 11:18 37,50
25 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:3 66,67
26 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 7:5 66,67
27 MICZOŁEK Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:6 66,67
28 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 8:6 66,67
29 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:7 66,67
30 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 7:7 66,67
31 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 9:7 50,00
32 ŚLIWIŃSKI Karol (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 2 2 9:10 50,00
33 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 8:9 50,00
34 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 2 2 7:9 50,00
35 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 2 3 10:11 40,00
36 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 6 2 4 6:14 33,33
37 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 7 2 5 9:17 28,57
38 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 1 1 0 3:1 100,00
39 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 1 1 4:3 50,00
40 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 1 1 4:3 50,00
41 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ II) 2 1 1 4:5 50,00
42 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 1 1 3:4 50,00
43 STASZ Jacek (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 3 1 2 5:7 33,33
44 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 8:9 25,00
45 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 6:11 25,00
46 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 5 1 4 3:13 20,00
47 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 4:9 0,00
48 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 1 0 1 1:3 0,00
49 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 2 0 2 2:6 0,00
50 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 0 6 6:18 0,00
51 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 2 0 2 2:6 0,00
52 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 8 0 8 7:24 0,00
53 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 5 0 5 4:15 0,00
54 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 4:18 0,00
55 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 2:9 0,00
56 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 2:9 0,00
57 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 0 5 3:15 0,00
58 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 3:18 0,00
59 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 1:18 0,00
60 KOSIBA Konrad (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 1 0 1 0:3 0,00
61 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 8 8 0 24:2 100,00
2 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 6 0 18:3 100,00
3 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:2 100,00
4 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 6 0 18:6 100,00
5 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 18:6 100,00
6 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 16:4 83,33
7 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 15:4 83,33
8 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 17:5 83,33
9 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 16:5 83,33
10 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 17:7 83,33
11 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 16:8 83,33
12 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 8 6 2 22:8 75,00
13 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 11:4 75,00
14 MACIEJEWSKI Bogdan (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 9:6 75,00
15 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 10:7 75,00
16 PIETRUSZKA Sławomir (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 9:7 75,00
17 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:3 66,67
18 YEHORKIN Paweł („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 15:8 66,67
19 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 7:5 66,67
20 MICZOŁEK Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:6 66,67
21 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 8:6 66,67
22 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:7 66,67
23 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 7:7 66,67
24 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 5 3 16:14 62,50
25 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 9:7 50,00
26 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 6 3 3 13:11 50,00
27 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 14:13 50,00
28 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 8 4 4 15:16 50,00
29 ŚLIWIŃSKI Karol (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 2 2 9:10 50,00
30 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 8:9 50,00
31 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 3 3 11:13 50,00
32 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 2 2 7:9 50,00
33 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 2 3 10:11 40,00
34 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 11:18 37,50
35 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 11:18 37,50
36 STASZ Jacek (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 3 1 2 5:7 33,33
37 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 6 2 4 6:14 33,33
38 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 7 2 5 9:17 28,57
39 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 8:9 25,00
40 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 6:11 25,00
41 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 5 1 4 3:13 20,00
42 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 4:9 0,00
43 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 0 6 6:18 0,00
44 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 8 0 8 7:24 0,00
45 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 5 0 5 4:15 0,00
46 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 4:18 0,00
47 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 2:9 0,00
48 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 2:9 0,00
49 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 0 5 3:15 0,00
50 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 3:18 0,00
51 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 1:18 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar / KRUPA Cezary
(MKS „Skawa” Wadowice III)
2 2 0 6:0 100,00
2 DŹWIG Andrzej / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
1 1 0 3:0 100,00
3 NIEĆ Andrzej / OPYD Artur
(KS „Talar Team” Szczawa)
2 2 0 6:0 100,00
4 KUC Leszek / YEHORKIN Paweł
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
2 2 0 6:0 100,00
5 NOWAK Łukasz / OCHMAN Michał
(KS „Backhand” Andrychów)
1 1 0 3:0 100,00
6 MACIEJEWSKI Bogdan / STASZ Jacek
(UKS „Olimp” Łęki Dukielskie)
2 2 0 6:2 100,00
7 BIESAGA Marek / PALCZYŃSKI Bogdan
(„Q Team” Kraków)
1 1 0 3:1 100,00
8 GARB Aleksandra / KOWALCZYK Zuzanna
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
1 1 0 3:1 100,00
9 PIEKARCZYK Tomasz / PIEKARCZYK Zuzanna
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 2 0 6:3 100,00
10 BOCHENEK Dariusz / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
2 2 0 6:4 100,00
11 MICZOŁEK Krzysztof / MERTA Rafał
(KS „Backhand” Andrychów)
1 1 0 3:2 100,00
12 RUSEK Andrzej / TOBIASZ Andrzej
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
2 1 1 4:3 50,00
13 PIETRUSZKA Sławomir / ŚLIWIŃSKI Karol
(UKS „Olimp” Łęki Dukielskie)
2 1 1 5:5 50,00
14 DZIADEK Dominik / PORADZISZ Michał
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 1 1 4:4 50,00
15 KRÓLIKOWSKI Bartosz / MRUGAŁA Bartłomiej
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
2 1 1 4:4 50,00
16 TABOR Marcin / MLECZKO Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
2 1 1 4:5 50,00
17 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
2 1 1 3:4 50,00
18 TALAR Paweł / SZAREK Marcin
(KS „Talar Team” Szczawa)
2 1 1 3:4 50,00
19 ZĘBALA Mateusz / ZĘBALA Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
1 0 1 2:3 0,00
20 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
1 0 1 2:3 0,00
21 ZĘBALA Mateusz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
1 0 1 2:3 0,00
22 GARB Aleksandra / KOWALCZYK Michał
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
1 0 1 2:3 0,00
23 RUPA Robert / JOŃCZYK Bartłomiej
(MKS „Skawa” Wadowice III)
2 0 2 3:6 0,00
24 MLECZKO Bartłomiej / GALUS Mateusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
1 0 1 1:3 0,00
25 ŚWIĘCH Jarosław / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
1 0 1 1:3 0,00
26 BIESAGA Marek / KARATNIK Zbigniew
(„Q Team” Kraków)
1 0 1 1:3 0,00
27 MLECZKO Bartłomiej / GALUS Krzysztof
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
1 0 1 1:3 0,00
28 WOLIŃSKI Wojciech / KRAWIEC Kamil
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
2 0 2 0:6 0,00
29 MROCZKA Alicja / PIETRUSZYŃSKA Natasza
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
1 0 1 0:3 0,00
30 SĘK Rafał / TOKARZ Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
1 0 1 0:3 0,00
31 KACZMARCZYK Karol / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 0 2 0:6 0,00
32 ZĘBALA Paweł / SĘK Rafał
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
1 0 1 0:3 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 8 8 0 2 2 0 9,0
2 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 2 2 0 7,0
3 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 8 6 2 2 2 0 7,0
4 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 6 0 2 0 2 6,0
5 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 6 0 2 0 2 6,0
6 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 2 2 0 6,0
7 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 2 2 0 6,0
8 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 2 1 1 5,5
9 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 2 1 1 5,5
10 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 2 1 1 5,5
11 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 5 1 2 0 2 5,0
12 YEHORKIN Paweł („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 2 2 0 5,0
13 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 5 3 2 0 2 5,0
14 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 8 4 4 2 1 1 4,5
15 MACIEJEWSKI Bogdan (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 2 2 0 4,0
16 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 3 3 2 2 0 4,0
17 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
18 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 2 1 1 3,5
19 PIETRUSZKA Sławomir (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 3 1 2 1 1 3,5
20 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 6 3 3 2 1 1 3,5
21 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 2 1 1 3,5
22 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 3 5 2 1 1 3,5
23 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 3 1 2 0 2 3,0
24 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 2 0 2 3,0
25 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 2 2 0 3,0
26 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 2 3 2 2 0 3,0
27 MICZOŁEK Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 1 0 2,5
28 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 1 0 2,5
29 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 1 0 2,5
30 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 1 0 2,5
31 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 2 2 2 1 1 2,5
32 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 2 1 1 2,5
33 ŚLIWIŃSKI Karol (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 4 2 2 2 1 1 2,5
34 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 6 2 4 2 1 1 2,5
35 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
36 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
37 STASZ Jacek (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 3 1 2 2 2 0 2,0
38 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 7 2 5 0 0 0 2,0
39 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 2 1 1 1,5
40 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 1 3 2 1 1 1,5
41 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 1 1 0 2 0 2 1,0
42 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 1 1 1 0 1 1,0
43 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 1 1 1 0 1 1,0
44 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ II) 2 1 1 1 0 1 1,0
45 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 1 1 0 0 0 1,0
46 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 5 1 4 1 0 1 1,0
47 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2 2 0 1,0
48 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa) 8 0 8 2 1 1 0,5
49 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 2 0 2 2 1 1 0,5
50 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 5 0 5 1 1 0 0,5
51 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 2 0 2 1 1 0 0,5
52 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 1 0 1 0 0 0 0,0
53 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
54 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 0 6 2 0 2 0,0
55 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 1 0 1 1 0 1 0,0
56 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
57 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
58 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
59 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
60 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 0 5 1 0 1 0,0
61 KOSIBA Konrad (UKS „Olimp” Łęki Dukielskie) 1 0 1 0 0 0 0,0